Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

imam novi tv koji ocu da privezem za kablovsku. televizor cu prikaciti na zid, veoma blizu sam sprovela izvor kablovskog signala, takozvanu kablovsku uticnicu. gde u centru grada (od kalisa do beogradjanke) mogu da kupim kastom mejd kabl od uticnice do televizora, de ima mala radnja u kojoj iza pulta sedi vredni elektrotehnicar i neumorno spaja zice?
Pijaca Zeleni venac. Prave po meri.
Link to comment
ima falafel i na zelenom vencu :(@idioteqe gde na zelenom?
One tezge sa džidžabidžama u delu pijace na uglu Kameničke i Nfronta, pa neka od onih gde prodaju sitne alatke, kablove i bog te pita šta. Provereno prave po meri i telefonske i antenske kablove.
Link to comment
One tezge sa džidžabidžama u delu pijace na uglu Kameničke i Nfronta, pa neka od onih gde prodaju sitne alatke, kablove i bog te pita šta. Provereno prave po meri i telefonske i antenske kablove.
tenks.
Link to comment

gde da nađem sledeće?sa krovne antene ide onaj kabl (koaksijalni valjda) ka tvu. e treba mi onaj utikač što ulazi u televizor. ono što dodatno komplikuje je što je antena ima sopstveni pojačivač pa se osim antenskog kabla, u taj utikač uliva i kabl sa tog, jelte, pojačivača.jel ima taj utikač neki poseban naziv i ima li neka radnja u centru koju bih već sutra mogao da posetim? hvala.

Edited by McCabe
Link to comment

na buvljaku 101% tamo gde valjaju kablove & antenea predppostavljam da ima i u BG elektroniku Dragoslava Srejovića 1b, cenim da ti je to jako blizu

Link to comment

Da li neko ima ili zna nekog ko ima Canon Pixma ip4200 ili 4300 stampac na prodaju? Moze i bez kertridza jedino mi je bitno da glava za stampanje sljaka.

Link to comment

gde se kupuje plinska boca u mojoj kuci?trebaju mi oni sto dodju, donesu bocu, zakace je i jos su pouzdani pa me ta opasnos ne digne u vazduh za dva dana. zna li ko nekog?

Link to comment
ja to sam radim :(iskulirajte, nema lakse stvari, imas da zasrafis 1 sraf u 1 otvor i kraj price.
I da otvori jedan ventil. A šraf ima kontra navoj! wink.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...