Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Da li još neko ima problema sa naručivanjem knjiga sa Amazona? Niko od onih ko ima mogućnost slanja širom sveta ne želi da prihvati moju narudžbinu... <br /><br />Probao sam amazon.co.uk, amazon.de, amazon.com i svuda je isto<br /><br />sa Barnes and Noble sajta sam naručio, ali samo jednu knjigu, ali mi treba još... još neki pouzdan sajt?
Da li su u pitanju nove ili polovne knjige? Ja sam na amazonu imao taj problem samo sa poslovni knjigamaA za bukdepozitori +1бај народни тапаталк 2
Link to comment
stolica za ljuljanje. da se stavi na verandu i opušteno gleda u daljinu. s kriglom na dohvat ruke. gde ima da se kupi_
Bila onomad u Metrou jedna neskupa varijanta, da je imam gde staviti kupio bi je. Ne sećam se tačne cene, al nije preko 4 000, a delovala mi relativno kvalitetno.Pogledajte na sajtu Metroa među katalozima.
Link to comment
bila u uradi samu ona kao ljuljaska sa metalnom konstrukcijom. dosta mi dobro deluje za dvoriste, i nije prevelika.
ma baš stolica mi treba.
Link to comment
stolica za ljuljanje. da se stavi na verandu i opušteno gleda u daljinu. s kriglom na dohvat ruke. gde ima da se kupi_
ja bih to kupio na Kupindu.evo ti jedna, mozes odma da je pazarisa ako budes cekao nekoliko nedelja, siguran sam da ce se pojaviti stolica kakvu zelis. deluje mi kao old school kvalitet (sve merim prema svojoj stolici za ljuljanje, koja je stara vise od 40 godina i solidna je kao stena). cenim da je dobro kupiti i staru stolicu, pa makar zahtevala i malo rada. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

hvala dabo. računao sam da platim do 5000. ipak, to je za verandu u selu, ne za salon sa fensi nameštajem. mislim na onu od 40000. možda naletim negde na polovnu.

Edited by djordje geprat
Link to comment

opet jasredstvo za ciscenje srebra, ima li gdegod da se kupi po Beogradu?da postedim ljude kucanja, znam alternativnu metodu (alu folija+soda+morska so), ali bih radije da primenim specijalizovano sredstvo

Link to comment
opet jasredstvo za ciscenje srebra, ima li gdegod da se kupi po Beogradu?da postedim ljude kucanja, znam alternativnu metodu (alu folija+soda+morska so), ali bih radije da primenim specijalizovano sredstvo
evomoji koristili za čišćenje nekog nakita, dobro se pokazalo
Link to comment
opet jasredstvo za ciscenje srebra, ima li gdegod da se kupi po Beogradu?da postedim ljude kucanja, znam alternativnu metodu (alu folija+soda+morska so), ali bih radije da primenim specijalizovano sredstvo
Ma, daj, ne zezaj i ne troši pare bespotrebno na neke preparate iz dućana.Običan duvanski pepeo, nabačen na parče vlažne vate, otklanja svaku mrlju. Provereno. Ne treba čak ni poseban fizički napor.
Link to comment

imam novi tv koji ocu da privezem za kablovsku. televizor cu prikaciti na zid, veoma blizu sam sprovela izvor kablovskog signala, takozvanu kablovsku uticnicu. gde u centru grada (od kalisa do beogradjanke) mogu da kupim kastom mejd kabl od uticnice do televizora, de ima mala radnja u kojoj iza pulta sedi vredni elektrotehnicar i neumorno spaja zice?

Edited by darling
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...