Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Vidi po prodavnicama ručnog alata, a čini mi se da sam prošlog vikenda video i na pijaci. Probaj i Merkur (nisam svraćao dugo pa nisam siguran).

Link to comment
el neko zna gde ima u Beogradu da se kupi nesto ovako675.jpgtj. halogeni punjivi rucni reflektor
Vidi Wobby alati tu na Bulevaru kod Batutove
Link to comment

Zavisi kakve. Ako ti trebaju obične za sobna vrata, probaj kod ovlašćenih kvakara, npr. na Buvljaku. Ako su neke specijalne, reci pa da ti nađemo...

Link to comment
najex-patovski ti je bestseler, klasican mejnstrim, udzbenika ponesto, vise ridera, non-fiction isto dosta mejnstrimaski, cene kao i u svakoj evropskoj knjizari, moze i da se naruci pa da te ceka, ima i dvdjeva. prednost sto radi i nedeljom.u ulici koja sece ovu, uvek zaboravim da li je zrinji ili aranji janos, imas ceu knjizaru, odlican izbor, predivne knjige, ali je uzasno skupa, a tete koje rade su onako, hoh, da se pretvoris u misa dok im se obracas.zato kad udjes u redbusbookstore(gerloczy & semmelweis ut 14, metro astoria, radi od 11-6, subotom 10-2) hipik da se ponovo rodi, kao i kod, kako mu samo ime kaze, treehugger dan's (csengery u 48, VI).bookstation, katona joszef ut, 13 (10-19), gore su nove knjige, udzbenici jezicki, ali u podrumu raj second-handtrebalo bi da jos postoji i jedna dosta pristojna knjizara uz dunav, ali nisam stigla do nje kad sam poslednji put bila u pesti, pa nemam pri ruci adresu.
Bio sam prošle nedelje u Budimpešti, pa rekoh da podelim sa vama utiske. Knjige koje sam tražio našao sam u Bestselleru - fini ljudi, cene normalne, još smo pričali i o vožnji do Grčke kroz Srbiju. CEU knjižara je specifična po tome što devojčice tamo ne govore engleski skoro uopšte. Nisam naleteo na grozne tete, ali bio sam spreman :-)Tree Hugger's Dan se preselio, btw, u uličicu iza Opere i istovremeno imaju kafe, knjižaricu i iznajmljivanje bicikala turistima. Ne znam da li je ovo sa bajsevima njihovo, ali je u okviru istih prostorija. Fini su ljudi, ima zanimljivih knjižica, ali kafe ima malo mesta za sedenje. U Red Bus bookstore sam otišao i video da imaju zanimljiv izbor, ali je lik koji je radio iskulirao i mene i druge mušterije. Ni dobar dan, ni doviđenja, slušalice u ušima i laptop ispred sebe, a onda ga je resetovao i okrenuo leđa celoj radnji i nastavio svoj doživljaj. Bookstation sam isto posetio - što se tiče polovnih knjiga rekao bih da su najjači u gradu. Overio sam i seriju knjižara pored muzeja, ali slabo ima knjiga na engleskom, polovnih i novih. Ono što sam posetio je i jedna od knjižara iz lanca Alexandra koje imaju solidan izbor knjiga na engleskom. Na vrhu zgrade u kojoj se nalazi baš ta knjižara postoji kafe koji je u ogledalima i koji ima plafon oslikan kao katedralu, ali ne sa svecima, već sa ljudima koji obavljaju neke intelektualne napore :-) Nemam link, ali može prilično lako da se pronađe na netu jer je poznata lokacija.
Link to comment

Da li još neko ima problema sa naručivanjem knjiga sa Amazona? Niko od onih ko ima mogućnost slanja širom sveta ne želi da prihvati moju narudžbinu... Probao sam amazon.co.uk, amazon.de, amazon.com i svuda je istosa Barnes and Noble sajta sam naručio, ali samo jednu knjigu, ali mi treba još... još neki pouzdan sajt?

Link to comment

Jesi li probao bookdepository? Besplatna dostava svugde u svetu, pa i kod nas - provereno šalju i kutijetine sa društvenim igrama a kamoli knjige. Trenutno imaju i neki popust 10%...

Da li još neko ima problema sa naručivanjem knjiga sa Amazona? Niko od onih ko ima mogućnost slanja širom sveta ne želi da prihvati moju narudžbinu... Probao sam amazon.co.uk, amazon.de, amazon.com i svuda je istosa Barnes and Noble sajta sam naručio, ali samo jednu knjigu, ali mi treba još... još neki pouzdan sajt?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...