Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Jel zna neko gde sve mogu da se nabave muski sheshiri u Bg?
imas ovaj u fesn i frends na bulevaru, verovatno ne odgovara, ali nikad se ne zna. rasprodaja, dve iljade.moglo bi u muskoj zari da bude nesto sto odgovara. mislim da begej vise ne postoji, ali ima sesir radnja na terazijama s moskva strane, malo pre marsala tita. ne znam da l prave muske sesire.
Link to comment

Zara je imala proletos idealan model, samo ja tad nisam znao kakvo cu odelo imati itd.Begej je propao, bar prema vlasnici radnje u Zemunu.Hvala u svakom slucaju. Cekam dalje predloge :)

Edited by jezovuk
Link to comment
Zara je imala proletos idealan model, samo ja tad nisam znao kakvo cu odelo imati itd.Begej je propao, bar prema vlasnici radnje u Zemunu.Hvala u svakom slucaju. Cekam dalje predloge :)
A, ovaj, možda je glupo pitanje, a što ne uzmeš neki preko amazona, e-baya ili tako nečega?Evo...recimo...http://www.amazon.com/Blues-Brothers-Leather-Fedora-Black/dp/B004IBKW9Q/ref=sr_1_6?ie=UTF8&m=AFTEBR3SEQ0US&qid=1342122927&s=apparel&sr=1-6i 14$ da ti pošalju...izađeš na oko 3k?evo ti search Edited by Vapad
Link to comment

narode ima u Balkanskoj ulici dve-tri sesirdzijske radnje, vidjao sam tamo i fedora sesirea, da, nisam citao post bas pazljivo :isuse:

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Je l’ pamtite Begejev logo, sa onim stilizovanim „G“? Jednom sam čula šnajdera (inače veoma dobrog), kako kaže- “šešir Bečej“.Firma Grandex ima prodavnice u Svetogorskoj i Makenzijevoj. Videla sam neke baš lepe šešire i muške i ženske, ali nije veliki izbor i nemaju puno komada. Kvalitet dobar i nema ih svako, ali cene su baš visoke (ako nije u toku sniženje). Ali to nije za sat-dva parade. Ipak, možda ti se neki dopadne, pa postaneš šeširoljubac.

Link to comment
Ni taj, a ni onaj preko puta crkve Sv. Marka,
Zar nije расејани pričao o nekoj bankrot firmi u Zrenjaninu gde ima jeftinih a dobrih šešira?edit:možeš na blogu njegovom da ga pitaš...samo da iskopam tačnu adresuedit2: našao, nadam se da nije problem da se objavi?ovde Edited by Vapad
Link to comment

10-20 dana može da upadne u jul a i ne mora a neki imaju i ekspres 2-3-7 dana za nešto više novca, sve zavisi, barem je lakše, par sati od kuće proveriti sve mogućnosti. Mislim. Ima opciju i da sedne i ode u Temišvar, ima veći izbor, kolega baš prošli vikend kupio neke izvrsne lanene pantalon a video je i šešire, u H&M-u, tako da može da pogleda u istom kod nas a ako ne, nije daleko Rumunija... ako mu šešir stvarno toliko treba :)edit: lanene pantalone

Edited by Vapad
Link to comment

Pali su mi Amazon & co napamet, ali me odbija što ne mogu da pipnem i probam pre kupovine. To mi je nekako psihički neophodno za odevne rekvizite. A da ima vremena, ima. Još 2 nedelje. Imam i opciju da kuma-to-be donese nešto iz Istanbula, samo tu je isto problem sa probanjem. A ipak mi nije baš toliko zapelo da bih potegao do Rumunije :D

Link to comment

nemam pojma da li postoji fabrika šešira begej, ali proveri, imali su sve i svašta u davna vremena kada sam bio u kontaktu sa njmapozovi ih i pitaj gde prodaju svoje šešire, to ti je najbrže (ako ih je u međuvremenu sjebo kapitalizam, izvinjavam se na pogrešnom tragu)

Link to comment
nemam pojma da li postoji fabrika šešira begej, ali proveri, imali su sve i svašta u davna vremena kada sam bio u kontaktu sa njmapozovi ih i pitaj gde prodaju svoje šešire, to ti je najbrže (ako ih je u međuvremenu sjebo kapitalizam, izvinjavam se na pogrešnom tragu)
Fabrike Begej nema vec odavno, sve sto je ostalo je zakljucano u magacin i kupovina se obavlja tako sto se pozove cuvar fabrike i magacina ciji je broj telefona istaknut na vratima , cuvar dodje i pusti musteriju da brlja i trazi. Ima jos po koji kvalitetan komad i cene su vise nego smesne ali i to propada jer su godine prosle a nema cime i kako da se odrzava, ostalo je divnih komada kojima bi par sati na presi za sesire vratilo zivot al su i prese razvucene kojekude :( .
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...