Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

sam da prijavim: kupio sam u "geci konu" reljefne karte beograda i srbije i crne gore. čini mi se da je ova druga u istoj razmerikao SFRJ ranije. obe dobro izgledaju. cena 449 din komad. razmera: SCG 1:1440000 BGD 1:45000preporučujem, kome treba

Link to comment
jel ima neko slike zene vojvodjanke sa pocetka proslog veka
zene-vojvodjanke odvajkada su raznoliko su izgledale. probaj etnografski muzej (bgd), ili muzej vojvodine i bibl. mat. srpske - foto zbirka (ns). vidi i neke digitalizovane foto zbirke.poz Edited by le petit nicolas
Link to comment
jel ima neko slike zene vojvodjanke sa pocetka proslog veka
Nije baš početak, više mu dođe sredina, ali možda ti pomogne:dsc00198.jpgdsc00209.jpgwinterfun.jpgracespectatorsdet.jpg Edited by Lale Gator
Link to comment

eh, pa ovo sam i ja mogla da predlozim. ali sam mislila da covek trazi realne prikaze, a ne neke tamo imaginacije.poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment
Naivno slikarstvo Kovačice bazirano je na realnosti, ne na fantaziji...
Da je tako, mislis da to ne bi bolje uradili fotoaparatima? :P A i resili bi problem coveku.
Link to comment
Naivno slikarstvo Kovačice bazirano je na realnosti, ne na fantaziji...poz
mozda nekad bilo, ali u novije vreme bazira se na bulovim operatorima: imagination and money not reality.re: kovacica... tu je i uzdin, i jos po neka mesta. razlicite estetike, razliciti marketingi, razlicite cene.lepe reprodukcije, "smazacu maloga ju-ju" :D poz Edited by le petit nicolas
Link to comment
Da je tako, mislis da to ne bi bolje uradili fotoaparatima? :P
ima i fotorealizam. kad bi vido, ne bi verovo svojim ocima :o poz Edited by le petit nicolas
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...