Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Znaci, muski frizer/ka mi treba. Pristojan, samo to, nista ekstra. Ovaj iterativni pristup, od jednog frizeraja do drugog ne vrijedi. Da li zato sto sam kovrdzav, pa numeju, ali, jebemtisunce, svaki put kad kazem "skrati za jedan cm, da bude ko sto je bilo pre mesec dana", zavrsim sa nekom kratkom huliganskom frizurom. Valjda naprave negde gresku, pa da bi ispravili moraju da seku jos kose. Jednom sam prosle godine zavrsio i sa nekom kao tarzankom, i to u respektabilnom salonu, nije uopste bilo jeftino.

Link to comment

idi u salon pilip, kod darka dzambasova. lole ribara, kod coska s palmoticevom. posle njega je i bghost bio zadovoljan, cenim da nisi bas toliki pican

Link to comment
Ma da, jebes frizuru, kod Dzambasova pici najbolja muzika i nema kokodakanja, nego se vode normalni razgovori. A nije ni los frizer, realno.
tebi je lako, tebi sve stoji.
Link to comment
Clarks cipele u Beogradu, jel ima? One najjednostavnije, izvrnuta koza, za toplije vreme.
mislim da nema :( tj. nema clarks originals.nekad (pre 3-4 godine) mogle su da se nadju u scholl-u, ali u 3-4 velicine. Edited by holden kolfild
Link to comment
Clarks cipele u Beogradu, jel ima? One najjednostavnije, izvrnuta koza, za toplije vreme.
Prodavnica u bivsoj Save Kovacevica ulici, sada je valjda Milesevska, kada se ide od Kalenica nalazi se s leve strane, nesto pre skole odnosno raskrsnice sa bivsom Lenjingradskom, ne mozes da promasis.Imaju uvek Clarks Desert Boots, onaj takozvani antilop :) bude samo problema ponekad sa velikim brojevima.Inace, to su oni isti koji su nekada imali prodavnicu u Nusicevoj.
Link to comment
neka knjizara u Budimpesti koja prodaje udzbenike i knjige na engleskom? što više, to bolje....
najex-patovski ti je bestseler, klasican mejnstrim, udzbenika ponesto, vise ridera, non-fiction isto dosta mejnstrimaski, cene kao i u svakoj evropskoj knjizari, moze i da se naruci pa da te ceka, ima i dvdjeva. prednost sto radi i nedeljom.u ulici koja sece ovu, uvek zaboravim da li je zrinji ili aranji janos, imas ceu knjizaru, odlican izbor, predivne knjige, ali je uzasno skupa, a tete koje rade su onako, hoh, da se pretvoris u misa dok im se obracas.zato kad udjes u redbusbookstore(gerloczy & semmelweis ut 14, metro astoria, radi od 11-6, subotom 10-2) hipik da se ponovo rodi, kao i kod, kako mu samo ime kaze, treehugger dan's (csengery u 48, VI).bookstation, katona joszef ut, 13 (10-19), gore su nove knjige, udzbenici jezicki, ali u podrumu raj second-handtrebalo bi da jos postoji i jedna dosta pristojna knjizara uz dunav, ali nisam stigla do nje kad sam poslednji put bila u pesti, pa nemam pri ruci adresu.
Link to comment

Hvala retronaut. Ovaj forum je cudo. Preksutra odoh kod Dzambasova da se shisham, a i da vidim ima li tih cipela u Milesevskoj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...