Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Oprezno sa očima, a mnogo opreznije kada se posle rada sa ljutim paprikama ide na šoranje. Najgore je što je kapsaicin hidrofobičan, nije dovoljno samo oprati ruke, treba ih dobro istrljati peškirom.a prženje tih ekstremnih paprika je samoubistvo. kapsaicin zajedno sa vodenom parom iz mesa paprike postaje aerosol, ne daj Bože nikome da bude u blizini toga.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Oprezno sa očima, a mnogo opreznije kada se posle rada sa ljutim paprikama ide na šoranje. Najgore je što je kapsaicin hidrofobičan, nije dovoljno samo oprati ruke, treba ih dobro istrljati peškirom.a prženje tih ekstremnih paprika je samoubistvo. kapsaicin zajedno sa vodenom parom iz mesa paprike postaje aerosol, ne daj Bože nikome da bude u blizini toga.
Problem je sto ova moja nije trebala biti ljuta.Posle smo probali druge iz istog legla, nista. Samo ta jedna otrovnjaca.
Link to comment

Aha, desi se to, nema načina da znaš koja će biti paklena. Kod malih zelenih ima fora, one koje imaju kao neke strune po dužini i promene boje, obično su ljuće. Mada je i to pouzdano otprilike koliko i lupkanje lubenica.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
u dr stiva mozes da imas poverenja ko u porodicnog lekara.
jel ovi drugari imaju i pečat? drugim rečima, treba mi sudski tumač, neko dete mora da isprevodi i izoverava dokumenta za vizu za uk.
Oprezno sa očima, a mnogo opreznije kada se posle rada sa ljutim paprikama ide na šoranje.
ijao, koliki je ovo pakao....
Link to comment
jbt, odakle vadis ovakve informacije :mellow: verujem da nisi guglao i da si i pre ovo price znao sta je skovil.
ja sam saznala za skovile na osnovu onog klipa sto su kacili ovde nekog vojvodjanina sto je uzeo da jede neku najljucu papricicu, pa sam posle guglala koje su te papricice sto jebu kevu, jebu sve zivo.sto se tice vasudeve i informacija, ja se jos uvek nisam oporavila kad je doprineo diskusiji izvlaceci broj stada ovaca na zlatiboru koja imaju preko 200 komada. :heart:hvala, wall, na komentaru. znam, znam da mora tako... :)
Link to comment
jel ovi drugari imaju i pečat? drugim rečima, treba mi sudski tumač, neko dete mora da isprevodi i izoverava dokumenta za vizu za uk.
koliko znam, da. ako ne, javi da ti saljem drugog.
Link to comment
koliko znam, da. ako ne, javi da ti saljem drugog.
aj pošalji tog drugog, odmah, pls. da ne moram mnogo da telefoniram :D
Link to comment

ima neko da mi preporuci dobrog klima majstora? redovan servis, ali sa ciscenjem i spoljnje i unutrasnje jedinice da bude, i da mi gas doda, i sve da uradi.

Link to comment

Mene ovi kupili za ceo život. Baja je skinuo spoljnu jedinicu sa mesta na kome bi se profi planinari ukakili, bez da išta dodatno naplati. Zovem ih redovno da čiste i dopunjavaju i OK su. Mada je to prilično poskupelo u poslednje vreme.

Link to comment

Ja zovem ove: http://www.steelsoft.rs/v3/kontakt.php ... najbliži su mi od nekoliko LG ovlašćenih servisa.Kada sam ugrađivao, došli su bukvalno sutradan, svi ostali su hteli da zakažu kroz nedelju dana. Tada kada sam se raspitivao naokolo za cenu, bili su prosečni, a sada u evrima naplaćuju čak malo manje. Godišnji servis su onako baš izgiljali, sve poskidali, počistili, proverili, mada ne znam kako rade sada kada im je nategnut raspored, zvao sam u predsezoni.

Link to comment

Jel neko imao iskustva sa radnjom koja prodaje robu iz Conrad kataloga?Vidim da ima jedna ali mi se ne javljaju na telefon?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...