Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Jebo materi ja takvom zakonu, ču "srazmerna sila"; nego lepo devojke da nabave na crno taj suzavac i onda preko njega da nalepe neku nalepnicu "nivea" ili "dove" dezondoransa i milina...mislim baš će napadač da se žali policiji što je oslepeo jer je samo hteo "devojku da pita za broj telefona da je vodi na pice" + neće se sećati ni devojke.

Link to comment

eksli, ovde i peper sprej se moze naci u supermarketu u odeljku za prehranu. isto taj rad samo kao ulje sa esencijom bibera. ali ne daju da se koristi.

Link to comment

ja imam suzavac kupljen, doduse pre nekih osam godina, u radnji snajper u prizrenskoj.imala sam i ja neko vrlo slicno stresno, a benigno, iskustvo sa manijakom- tada i za sada jos nijednom, tako da suzavac nije iskoriscen. ne pise rok vazenja, vrlo moguce da je istekao, pojma nemam. dugo sam ga nosila u ruci kadgod nocu idem sama. nekako se jesam osecala sigurnije. sada je nelegalno kupiti ga tako u radnji, ali net je keva, kupuj sto pre.

Edited by vin
Link to comment

Ko ne da? Zakon?Bolje da ti izvučeš dup leđa iz takve situacije ne birajući sredstva nego da brineš o zakonu ....

Link to comment
Ko ne da? Zakon?Bolje da ti izvučeš dup leđa iz takve situacije ne birajući sredstva nego da brineš o zakonu ....
ma to se podrazumeva, svakako je bolje robijati dezodorans... ali je zakon uvek interesantan.
Link to comment

a pritom nisu oni zabranili suzavac zato sto se neka devojka zajebala i od nekog smotanog koji je hteo da je startuje, da se ona istripovala da ce da je siluje, nego zabranjen zbog navijaca i ostalih sto to zloupotrebljavaju.

Link to comment
Da je crnca od dva metra i 130 kila krenula da udari u prepone, još bi je taj odvalio pesnicom u glavu. Zaboravi. Dezodorans eventualno ako je baš pri ruci, vrištanje i...
Ne razumem, nisam toliko pronikao u mozak manijakalnih crnaca dvometraša - ako pokušaš da se otmeš, odvalio bi te pesnicom u glavu. Dočim bi na pokušaj upotrebe spreja krenuo da ti pravi mohito?
Link to comment
Ne razumem, nisam toliko pronikao u mozak manijakalnih crnaca dvometraša - ako pokušaš da se otmeš, odvalio bi te pesnicom u glavu. Dočim bi na pokušaj upotrebe spreja krenuo da ti pravi mohito?
Pa ako bi joj baš bio u ruci u tom trenutku, i imao bi šanse da mu završi u očima... valjda. A da nacentrira udarac gde treba i dovoljno jako mi deluje teže, to je sve.
Link to comment

Slazem se sa Razzmatrazzom da bi neki kratak kurs samoodbrane mogao biti koristan: mozda ne bi Mau ucinio sposobnom da neutralise dvometrasa, ali barem bi je koliko-toliko mentalno pripremio za tu vrstu susreta i smanjio sansu da panicno reaguje i otrci u pogresnom pravcu.

Link to comment

jbt, kako je ovo glupo da ovako prijavljujem, ali moram. sad zapisujem sta cu sve da izjavim u policiji i vidim da cu morati da navedem da je u pitanju muskarac, crne koze, izmedju 25 i 35 godina, crne pantalone, crna jakna sa belom straftom oko rajferslusa, crni kacket i kao malo duza kosica (ovo cu morati da nacrtam jer je vise onako pozadi). uopste ne mogu da se setim da li je covek cosav ili ima neku jarecu bradicu..kao da je imao. opis je da jebe oca.

Link to comment

ne moze tu covek da bude pametan. ja cula za karatistkinju koja je tako stradala dok joj je neki mamlaz krao novcanik. ona joko geri, on noz. da nije znala da se bije ne bi joj nista bilo.

Link to comment
ne moze tu covek da bude pametan. ja cula za karatistkinju koja je tako stradala dok joj je neki mamlaz krao novcanik. ona joko geri, on noz. da nije znala da se bije ne bi joj nista bilo.
Says who? Ako je manijak i budala, otkud znaš kakav ima kvrc u glavi i kako se incident odvijao ili bi se odvijao - nekad takva sitnica kao što je "neko je naišao" odigra ključnu stvar. Možda je žena bila suviše samouverena baš zato što je bila karatistkinja. Ni sa sprejom nisi sigurna uvek - dok ti otvoriš torbu, dok pročeprkaš po njoj (jer torba nije uvek prazna), otvoriš, naciljaš sa koje strane je rupica... tip verovatno neće kuvati kafu za to vreme.Poenta tako nekog kratkog kursa samoodbrane za žene (kao što je Radagast gore ispravno rekao) nije u tome da ti da fighting skills za novi nastavak Kill Billa, nego da te pripremi kako da proceniš i hendluješ takvu situaciju kako treba, prvenstveno mentalno. Takve kurseve drže ljudi koji imaju iskustvo i specijalizaciju baš za takve incidente i taj instruktor tamo će sigurno objasniti različite situacije, i kada treba da zvekneš tipa među oči, i kad treba da legneš na pod i praviš se mrtva (pesničko preterivanje). Nećeš na takvom kursu sigurno raditi kate. Edited by Razzmatazz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...