Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Ma najbolji je savet ovaj sa ball breaker potezom - ako nisi u stanju u takvom trenutku ni na telefonu da okreneš broj, plašim se da bi se uzmuvala i ovako da čeprkaš po torbi, plus što torba može da ti odleti u cimanju. Bilo bi idealno da možeš da se snađeš i kad nemaš ništa pri ruci. Neki osnovni kreš kurs samoodbrane bi bilo moj izbor.scx1d3.jpg

Link to comment

zar ne bi i dezodorans radio posao? :unsure:mada mislim da su kod nas nedavno, reda proshle godine, i rekli negde u medjima da je sada napad dezodoransom na napadacha - krivichno delo. nego da zenska mora da primeni srazmernu silu :blink:

Link to comment
Da i ona njega slika mobilnim pod nogavicu?
ne znam, nisu bili toliko odredjeni. ali sushtina je u tome da mora da ispravno predvidi sta manijak namerava da uchini njoj i da reaguje odgovarajuce i ni mulimetar(minut) preko toga. inache je krivichno delo. nachi ne da ga oslepi niti razvali od batina, ukoliko nema dokaz da su njegove namere... khm... ozbiljne. nekako sam stekla utisak tada da bi bilo najbolje da ga pusti da uradi sta je naumio, pa da onda reaguje odgovarajuce :unsure:jel oni svi obichno krenu mobilnim pod suknju da vide koliko je sati propushten poziv, i onda ih neka histerichna spichi hemikalijom u ochi, tek tako... :mellow: Edited by thermal bug
Link to comment

Pa da, tip onda može da kaže da je on freelancer lovac na talente i da je to bio probni odnosno spontani foto šuting.Kao što su Mišel Fajfer "pronašli".

Link to comment
Pa da, tip onda može da kaže da je on freelancer lovac na talente i da je to bio probni odnosno spontani foto šuting.Kao što su Mišel Fajfer "pronašli".
mada je off. ne znam kako je pronadjena mishel? :unsure: Edited by thermal bug
Link to comment

ma onog prvog, sto me jurcao do lifta, sam mozda i mogla nekako da nalupam jer nije bio veliki ko ovaj, a i cirke je bio sto posto. mogla sam ga nogom najverovatnije..ali ovaj da je neki smisljeniji bi ocistio hodnik sa mnom.ne mogu ja da se tucem. sad cu ja lepo da pazim kuda idem, samo sa grupicom ljudi i tako...

Link to comment

Ma ne služi to tome da se ti sa njim makljaš deset rundi ko Roki sa Ivanom Dragom, nego da se ti oslobodiš zahvata ili da njega kratko i efikasno na kratko "onesposobiš" da bi mogla da zbrišeš, dozoveš pomoć ili nešto slično.

Link to comment
sad cu ja lepo da pazim kuda idem, samo sa grupicom ljudi i tako...
pa da, preventivne mere bezbednosti.a nesto u torbu tek kao malo olaksanje.
Link to comment
Ma najbolji je savet ovaj sa ball breaker potezom - ako nisi u stanju u takvom trenutku ni na telefonu da okreneš broj, plašim se da bi se uzmuvala i ovako da čeprkaš po torbi, plus što torba može da ti odleti u cimanju.
ama nije ona ninja nego isprepadana devojka. dovoljno je da je scepa za ruku i... kakvo udaranje kakvi zahvati.dezodorans i trci koliko te noge nose.jezivo. jezivo.jezivo.
Link to comment
Ma ne služi to tome da se ti sa njim makljaš deset rundi ko Roki sa Ivanom Dragom, nego da se ti oslobodiš zahvata ili da njega kratko i efikasno na kratko "onesposobiš" da bi mogla da zbrišeš, dozoveš pomoć ili nešto slično.
Da je crnca od dva metra i 130 kila krenula da udari u prepone, još bi je taj odvalio pesnicom u glavu. Zaboravi. Dezodorans eventualno ako je baš pri ruci, vrištanje i izbegavanje prolaza i to je to. I prijavi ga, tak je lud pa će verovatno još da se mota po kraju i napada žene.edit: I mislim da je šansa stvarno mala da ti se opet desi, ali svakako ga prijavi a prijavi i onaj slučaj od pre. Možda postave malo više policajaca u taj kraj ili tako nešto. Edited by Evi_
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...