Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

koji je najbolji nacin da se nesto kupljeno u zagrebu prosledi u bg, rec je o paketu oko 15x10 cmi da bude jeftin

Edited by Matilda Ivancic
Link to comment

imas u svakoj pet radnji, ali ako hoces fensi smensi idi u luxury pet boutique baron brewski & friends (ma sta to znacilo, mada sad kad sam guglovala vidim da je to neki pseci brend) u strahinjica bana 34, tamo sam videla najveci izbor garderobe za pse, mislim da nije skuplje nego na drugim mestima.a ako bas hoces da ga/je obuces imas i domacu kreatorku, napravila kolekciju za pse. ta goca dok je pravila garderobu za ljude bila je bas skupa, koliko naplacuje visoku modu za pse nisam sigurna.

Edited by cmrlj
Link to comment
Gde ima da se kupe grejaci za listove, crni ili sivi, dugacki sto duzi?
Prodavnica čarapa u podzemnom prolazu kod Doma omladine. Kod Kineza u bloku 45. Na tezgi sa čarapama na Bajlonijevoj pijaci...
Link to comment
Prodavnica čarapa u podzemnom prolazu kod Doma omladine. Kod Kineza u bloku 45. Na tezgi sa čarapama na Bajlonijevoj pijaci...
mislim da je sejlormenka iz novog sada :)al ako dolazi u bg, sigurno tamo imaako ne, grejača ima u svakoj kineskoj radnji
Link to comment
mislim da je sejlormenka iz novog sada :)al ako dolazi u bg, sigurno tamo imaako ne, grejača ima u svakoj kineskoj radnji
Ali lepi, dugacki da mogu da ih navucem do malo preko kolena. Jel ima i takvih? Ne bih one sto idu samo do pola lista.@ljuttko: Hvala, ali zaboravila sam da naglasim da bi mi vise odgovaralo da je prodavnica u NS.
Link to comment
paaa to zavisi kolke noge imaš :Pmi u pančevu imamo neku ženu što nam je štrikala par za 50 dinži (ako doneseš svoju vunicu) :blink: možda ima neka slična u nsu
Jebote. To je posao koji traje bar nekoliko sati. Kapiram da ona moze da strika i dok gleda TV, ali opet.. Inace, H&M je raj za takve stvari, velik izbor i jeftinoca. A s obzirom da su grejaci potrosna roba, kvalitet mi nije presudan. Pogledacu kod kineza, a ako su ti prekratki (kao sto mislim da jesu) sad su mi pali na pamet Terranova i NewYorker, jel zalazi neko tamo? Edited by sailorman
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...