Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

letaci, sta ne sme u rucni prtljag od ovih svakodnevnih sitnica (brijac, makazice, noz, kisobran, kaladont)
Brijac - kog tipa/velicine? Neki mogu.Makazice - isto.Noz - uglavnom ne, mada bi kraci neki mogao biti dozvoljen.Kisobran - moze.Kaladont - moze, ako je ispod 100ml i u plasticnoj kesi od 1l.
Link to comment

hvalabrijac, neki iz serije onih ziletovih senzor ili kako vec, znaci drska s smenjivim glavicimasrecan sam sad sto necu biti mokar, neobrijan i s dahom smrti u tudjem gradu

Link to comment

di ima iole izbora debelih, za zimsku jaknu, rajsfeslusa? ima li toga u vasinoj, takovskoj ili golsfordijevoj (daklen, u nekom centru)? te sam radnje sada poluizmislio, ali mozda rade radnju.hvala lepo.

Link to comment
zahumska 65.oni imaju najveci izbor rajsfeslusa, plus ih popravljaju [ne usivaju nove, vec popravljaju stare].ponesi jaknu u svakom slucaju.
Svojevremeno je i u Žarka Zrenjanina/Stevana Šupljikca, relativno bizu ćoška sa Sredačkom i Bulevarom, bila odlično opremljena radnjica za pozamanteriju, naročito rajsferšluse. Nisam bio odavno (čitaj bar dve godine), ali imali su i vrlo dugačke.
Link to comment
U starom stanu sam imao takvu jer u kuhinji nije bilo predvidjeno mesto za vecu. Kada smo sirili kucu i pravili novu kuhinju prva stvar je bila da se odredi mesto za sto vecu masinu za sudove. :) Ova mala je smor jer ne mogu serpe da se peru, generalno, ako imas mesta i para uzimaj veliku.
Na sta da se obrati paznja kod ovih vecih (zapravo srednjih, nemam mesta za ove od 60 cm, samo za 45 cm <_< ) posto se cene razlikuju za po 5-6 hiljada sto nije zanemarljivo...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...