Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Philips ima u ponudi ovaj tip slusalica, vrlo solidne za pristojan kes... bile oko 800 kinti do skoro... imaju radnju u 27. marta, preko puta masinca malo nize...
Zahvaljujem. Sumnjam da ću naći za te pare, biće dovoljno i da ih nađem uopšte :)
Link to comment
da li se proverava radioaktivnost robe koja se uvozi iz kine?
zavisi koja je roba u pitanju. u principu svaka bi morala da prodje neku inspekciju, vrsta inspekcije zavisi od vrste robe.
Link to comment

trebalo bi da rade ali ne mogu nista da tvrdim. znam da sam ja morala da cekam neku sanitarnu inspekciju 6 solja za kafu, odnosno morala sam da platim to, da l su ih proveravali ne znam. opet, s vremena na vreme gledam na hrtu spiskove proizvoda koji se povlace iz prodaje zbog raznoraznih otrova, ima ih iz svih zemalja, pa i onih sa mnogo visim standardima zastite od nasih. ono sto zelim da kazem jeste da ti nema pomoci ukoliko se grom nameracio u koprive.

Link to comment
hvala! probacu da pronadjem ovaj Remington u obliznjim trgovinama..
bolje probaj da nadjes philips. remington je sranje, naizgled je isto ali je razlika u detaljima, rukovanju i ergonomiji. imam 2 philipsa i 1 remington koji je toliko dobro zamenio prvi philips da sam morao da ga pod hitno eliminisem i vratim se na philips.
Link to comment
jel neko bio skoro u Bloku 70 kod Kineza? ima li novogodisnjih pizdarija, lampica, kugli i to?
De nema, sad im je udarno...sent from klozetska šolja by BVK
Link to comment
De nema, sad im je udarno...sent from klozetska šolja by BVK
ma pitam, mozda Djilas to zabranio iz nekog razloga...cisto da ne idem bezveze. pokusavam da napravim cat proof jelku
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...