Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

krece kampanja od vrata do vrata?:D
kampanja je bespotrebna, dobijamo lendslajdom od 60%. a torbekanja ne treba meni, poklanjam za novaka. Edited by Hella
Link to comment
možda nisam bio dovoljno jastan - jel ima tih torbi negde u beogradu ili baš i niste toliki svet kolko se duvate?
Nismo, evo probaj kod ovihNesto slicno sam video da ima onaj NatGeo shop Edited by Frank Pembleton
Link to comment
zna li neko valjaju li one male masine za pranje sudove, ili je pametnije uzeti velku?
posedujem slicnu(Bosch), istog gabarita. Kad je prva riknula posle oko 7-8 god. uzeo istu. Jedna od boljih kupovina. Samo je peglanje veci smor od pranja sudova
Link to comment
posedujem slicnu(Bosch), istog gabarita. Kad je prva riknula posle oko 7-8 god. uzeo istu. Jedna od boljih kupovina. Samo je peglanje veci smor od pranja sudova
Moj prijatelj ima tu manju ko zna koliko ali morao je da se isprsi za brend.Majstor koji mu je prijatelj ga savetovao da pazi, jer za de "spakovane" bitno je da je kvalitetna.Ja jos od nikog nisam cuo zalbu da se zajebao...
Link to comment
zna li neko valjaju li one male masine za pranje sudove, ili je pametnije uzeti velku?
U starom stanu sam imao takvu jer u kuhinji nije bilo predvidjeno mesto za vecu. Kada smo sirili kucu i pravili novu kuhinju prva stvar je bila da se odredi mesto za sto vecu masinu za sudove. :) Ova mala je smor jer ne mogu serpe da se peru, generalno, ako imas mesta i para uzimaj veliku.
Link to comment
dobar a pristupacno jeftin trimer za bradu?bradonje, koristite li, sta koristite, preporuke?
Ja imam neki koji sam dobio na poklon filipsov... dobar je...negde kao ovaj
Link to comment
zna li neko valjaju li one male masine za pranje sudove, ili je pametnije uzeti velku?
ja sam jednom imala takvu (u apartmanu koji smo iznajmljivali) i nije valjala nista. tj. uspevala je da opere ono sto je bilo prljavo od vode ili soka, ali ako ima neka skorena hrana na tanjiru, tu vec nije mogla da pomogne. :Dtakodje, susenje nije bas najbolje radilo.
Link to comment
zna li neko valjaju li one male masine za pranje sudove, ili je pametnije uzeti velku?
Iz mog iskustva sa jednom takvom (moja) i drugom (kod mog pokojnog starog bila), to je govno neviđeno. Obično imaju samo jednu rotirajuću prskalicu. Ako je tako, nemoj ni pomišljati da je kupiš.Imam Bošovu "slim" za 9 kompleta (znači ne ona velika za 12), rotirajuća prskalica gore i dole, Bog da te vidi. Pere sve živo i mrtvo, radi od 1999. godine.Nemoj se zajebati.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...