Jump to content

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Pre nekog vremena je pokrenuta inicijativa za skupljanje starih zimskih stvari za decu iz svratista. Svratiste se nalazi u Krfskoj 7 a odeca se mogla ostaviti tamo ili na Filozofskom fakultetu.

Edited by puella
Link to comment
pre nekog vremena se pričalo da ''ne primaju odeću koja pre toga nije odnešena na hemijsko čišćenje''. meni to zvuči sumanuto ali ajd da proverim ipak :unsure:
To sam i ja čuo, ali ni jednom nisu tražili bilo kakvu potvrdu, samo su mi se zahvalili, pitali koja je vrsta garderobe i rekli mi gde da ostavim... Možda sam uvek nailazio na nekog ko ne zna proceduru, možda nešto oni muvaju sa tom odećom, nemam pojma, ja sam (nadam se) nekome pomogao... (Nosio sam odeću u CK Zemun, nalaze se u parku kod bolnice) Edited by fanjo
Link to comment
el zna netko servisera za plinske sporete? ono, kontam da treba samo gumica ispred ringle da se zameni, al jebiga plin, ne da mi se sam cackati.
sinoc sam jedva preziveo tvoj povratak kolima po gustoj magli s obzirom da sam se pre toga uverio da ne vidis ama bas nista i da ti farovi ne rade kako treba, a sad popravljas plinski sporet. :isuse: ima ljudi koji stvarno zive na ivici
Link to comment
el zna netko servisera za plinske sporete? ono, kontam da treba samo gumica ispred ringle da se zameni, al jebiga plin, ne da mi se sam cackati.
a da zoveš lika od koga kupuješ plin, možda on zna ili zna nekog ko zna ?
Link to comment
a da zoveš lika od koga kupuješ plin, možda on zna ili zna nekog ko zna ?
a kupujem na pumpi plinskoj, tj samo natocim u bocu, patku znaju oni.
sinoc sam jedva preziveo tvoj povratak kolima po gustoj magli s obzirom da sam se pre toga uverio da ne vidis ama bas nista i da ti farovi ne rade kako treba, a sad popravljas plinski sporet. :isuse: ima ljudi koji stvarno zive na ivici
dugacki rade ko car, 1 kratki samo aradi :( Edited by ToniAdams
Link to comment
sinoc sam jedva preziveo tvoj povratak kolima po gustoj magli s obzirom da sam se pre toga uverio da ne vidis ama bas nista i da ti farovi ne rade kako treba, a sad popravljas plinski sporet. :isuse: ima ljudi koji stvarno zive na ivici
Sinoc putovanje kolima NS-BG je bila avantura samo takva!!!!
Link to comment

Treba mi ovakva četka, samo većeg formata.Ova je namenjena za uređivanje krzna pasa i mačaka, ali se dobro pokazala i na poslovima uređivanja tepiha.Elem, pošto joj uređivanje tepiha ipak nije primarna namena, dešava se da se ovaj radni deo izvuče iz ručke.Zna li neko gde se može kupiti/napraviti ovakva četka sa ovim metalnim "grebalicama", a da je malo veća i dosta jača?

Edited by CTale
Link to comment
pet-shop kod buvljaka, imaju svastanesto za ceskanje ljubimaca....
Errm.. nema veće od ove, ova jeste tako svaštaneštasto.
Ne za pse, češagija za konje, veća je.Edit: Moj trihiljaditi post potrošen na češagiju za konje, simbolika
Ovo bi bilo zanimljivo.
Link to comment

potreban mi je krojač da zamenim postavu na omiljenoj zimskoj jakni i preporuka prodavnice kvalitetnih materijala za postave u bgd. ako neko zna krojača koji je majstor svog zanata, nek mi javi na pm ili ovde.hvala puno.

Link to comment

imas u milenijumu u podrumu tamo gde je nekad bio slic krojacica suzana, ta koliko znam radi prepravke za boss, to bi trebalo da znaci da je dobra, a opet nije skupa ko da radi za boss.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...