Jump to content

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ako znas tacan broj katastarske parcele na kojoj je zgrada izgradjena, odes ovde linki tamo ti komp izbaci sve podatke za parcelu, tj. zgradu na njoj. mozda moze i bez parcele, vec samo sa tacnom adresom ali nisam siguran.EDIT probaj i da zoves na telefon sa linka, pa da oni samo pogledaju.

Edited by Arbeitmann
Link to comment
Da li zna neko koje godine je izgradjen onaj veliki soliter na pocetku Goce Delceva? Ili kako bih to mogao da saznam?
pitaj nas sto nam je taj kraj zavicaj. sigurno je izgradjen 1975. ili pre, najranije 1972.:)
Link to comment
Gde da nađem neku simpatičnu stolicu ili fotelju za ljuljanje? Kupovao neko skoro? Na sajmu jedinu koju sam videla donela neka bugarska firma, koja ne prodaje nego se samo reklamira.
Ima u Metrou, pogledaj ovde, strana 30.
Link to comment
gde može u BGD da se pokloni stara odeća, u dobrom stanju ?
crveni krst? :unsure: ili direktno u neku sigurnu kuću ili neki dom za nezbrinutu decu..mislim da se niko neće bunitisamo ideje,pošto konkretne adrese ne znam Edited by ivy
Link to comment
gde može u BGD da se pokloni stara odeća, u dobrom stanju ?
Opštinski Crveni krst, ja odneo nekoliko puta po dve-tri kese... Ako možeš sortiraj, bar muška-ženska ili dečja-za odrasle, njima je tako lakše...
Link to comment
Opštinski Crveni krst, ja odneo nekoliko puta po dve-tri kese... Ako možeš sortiraj, bar muška-ženska ili dečja-za odrasle, njima je tako lakše...
pre nekog vremena se pričalo da ''ne primaju odeću koja pre toga nije odnešena na hemijsko čišćenje''. meni to zvuči sumanuto ali ajd da proverim ipak :unsure:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...