Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Pazi, ja to bez šunke. Ti mi odgovaraš za tiganj.
Ako dam sve tačne odgovore dobijam tiganj?!Šunka se nije lepila a ti javi za to tvoje Ahahaha :DGde da nađem šunku u larssonovom indexu?
Link to comment

jebo vise larsona chmarsona, imam ja jednog pajtosa odavde, micu iz novog sada, koji je danas otisao tamo i koji se vraca u pariz u nedelje. ima da trazim da mi donese taj glupi sendvic.

Link to comment

obidjes lokalne radnje i one u kojima znas prodavce. osmeh, komsija ima li kutija? selim se, trebalo bi mi. meni radi. ako nema odmah, kazu mi da dodjem kad im stize roba. znam da moze i da se kupi al sto ako ne mora.

Link to comment

Kako da saznam vrstu drveća sađenog u nekom parku, i period kada se to dogodilo? Tačnije, pitanje glasi: da li je bilo bukvi u Topčideru između dva rata? Pretpostavljam da bi trebalo da postoje neki planovi, mape, nešto, ali uopšte ne znam gde bi to trebalo da tražim.

Link to comment
Kako da saznam vrstu drveća sađenog u nekom parku, i period kada se to dogodilo? Tačnije, pitanje glasi: da li je bilo bukvi u Topčideru između dva rata? Pretpostavljam da bi trebalo da postoje neki planovi, mape, nešto, ali uopšte ne znam gde bi to trebalo da tražim.
učlani se kod biologa na biolozi.net ako ovde nema nekog kome je to blisko, pa pitaj. tamo je jako interesantno ako nisi student, pa ti nije moranje. Na primer, znaju svašta nešto o algologiji (i lihenologiji i svemu srodnom, al' to me nije zanimalo). ~~~~Dunja, ima neko ovde u potpisu link koji je meni bio od koristi (hvala Nekom :) ), a oni prodaju kutije. I kutijologija je čitava jedna nauka, kada zađeš u taj svet. Šta god te pitaju zvučaće ti čudno, ali to se malo prave važni što je OK :D . Dakle, kartonskekutije.com/kartonske-kutije
Link to comment

bolji sekndhendovi (pogledaj: ćošak 27. marta i dr Dragoslava Popovića; u maloj Piramidi, odmah do pijace u bloku 44; u Prizrenskoj; na ćošku Sarajevske i Birčaninove; na ćošku Kraljice Natalije i Kneza Miloša; u Brankovoj).pogledaj i na limundu.

Edited by Arbeitmann
Link to comment
trazi kutije od banana. najcvrsce su i najbolje.
Savršeno tačno, zato svi prodavci knjiga koriste baš takve kutije za transport. Odavno je u prometu šala da je Sajam knjiga zapravo susret kartela uvoznika banana :) Valja imati na umu da postoji veoma jako tržište polovnih kutija od banana, pa se često pored magacina većih marketa nalazi dežurna ekipa reciklera koja poput kopca vreba kada osoblje izbaci kutije. Katkad umeju i da vrlo agresivno nastupe prema "indijancima" koji bi da se domognu neke kutije. Čini mi se da se sada polovna kutija preprodaje za nekih 60-70 dinara po komadu. U belom svetu kutije za selidbu se najčešće prodaju u radnjama tipa "Uradi sam", sad za vikend sam ih video u prodavnici OBI u Varaždinu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...