Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Kelerman, naravno. Pa sto praznih mesta, pa Meldrik.Moj tzv. zivot, daa! ja zurila kuci iz skole kad sam isla popodne. Mojoj drugarici mama dala da se ofarba u tamno crveno i osisa na taj duzi paz ko Andjela Cejs. A volela sam i Heartbreak High, ali to je za malo starije, ha? E, a zar deca do petog razreda ne pocnu vec da uce engleski?
Aaaaaaa! Seres da i ti u Kelermana?! Pa odmah posle u Meldrika...:D :D :DJa zaista nisam gledala ni 'Put za Ejvonli', niti 'Moj takozvani zivot'. Hartbrejk haj jesam.
Link to comment
Aaaaaaa! Seres da i ti u Kelermana?! Pa odmah posle u Meldrika...:D :D :DJa zaista nisam gledala ni 'Put za Ejvonli', niti 'Moj takozvani zivot'. Hartbrejk haj jesam.
Kelerman je odlican fraer, tu nema sta.
Link to comment
ako je izgovor problem, probaj sa audio knjigama, tu je tek pravo bogatstvo.a ima i efekta, tj bilo ga je kod dece - zapisuju (kao) fonetski, u stvari ono kako cuju da se izgovara, pa se na tome vezba. jes da je metod malo zastareo u danasnje doba, ali vredi probati.
imaš li neko (posebno) mesto odakle "kupuješ" tu vrstu knjiga? Edited by eye of the beholder
Link to comment
ako je izgovor problem, probaj sa audio knjigama, tu je tek pravo bogatstvo.a ima i efekta, tj bilo ga je kod dece - zapisuju (kao) fonetski, u stvari ono kako cuju da se izgovara, pa se na tome vezba. jes da je metod malo zastareo u danasnje doba, ali vredi probati.
imaš li neko (posebno) mesto odakle "kupuješ" tu vrstu knjiga?
Iste radnje koje drze serije i filmove drze i audio knjige. imaju i odvojene pretrage samo za to.
Ocigledo ne kupujemo u istim prodavnicama :(
ko te terao da drkas toliko.
Sta i koliko ja radim u moja 4 zida - moja stvar :D:bezosudjivanja: Edited by eye of the beholder
Link to comment
u, heartbreak high je bila vrh serija.
+1Htedoh bas to da preporucim. Posto je ucenica u pitanju, mozda i Gossip Girl bude legla :unsure:+ Ne mogu da pojmim cinjenicu da se iko moze loziti na Kelermana, tek Meldrika :isuse: Uz svo duzno postovanje ali gospode boze :P A da priupitam i ja nesto - gde da nadjem nekakav ulozak ili postavu za koznu jaknu, ako takvo neto postoji uopste. Takodje trebala bi mi neka tanja jakna (ili prsluk) sa kapuljacom (mada ne mora) koji moze da se nosi ispod malo tanjeg kaputa... Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...