Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Salomon obuća?Novi Sad,Beograd?
bilo nekad u prodavnici FITEX u Bulevaru Arsenija Carnojevica (kod Kiparske pijace, blok 24), oni su bili generalni zastupnik. Ne znam kako je sad, pogledajMy link
Link to comment
jel zna neko koje engleske ili americke serije vole da gledaju klinci u petom razredu? jedna moja ucenica nema skoro nikakav kontakt s engleskim pa hocu da je nateram da gleda neke serije al bih da joj budu zanimljive.pa ako neko ima klince tog godista bila bih mu zahvalna na nekoj preporuci.ja sam sa 11 gledala homicide i bila zaljubljena u bejlisa al sumnjam da bi se ovoj maloj to svidelo (a i sumnjam da bi je roditelji pustili da to gleda)..
ja u kelermana i malo u meldrika.
Kelerman, naravno. Pa sto praznih mesta, pa Meldrik.Moj tzv. zivot, daa! ja zurila kuci iz skole kad sam isla popodne. Mojoj drugarici mama dala da se ofarba u tamno crveno i osisa na taj duzi paz ko Andjela Cejs. A volela sam i Heartbreak High, ali to je za malo starije, ha? E, a zar deca do petog razreda ne pocnu vec da uce engleski?
Link to comment
Moj tzv. zivot, daa! ja zurila kuci iz skole kad sam isla popodne. Mojoj drugarici mama dala da se ofarba u tamno crveno i osisa na taj duzi paz ko Andjela Cejs. A volela sam i Heartbreak High, ali to je za malo starije, ha?
u, heartbreak high je bila vrh serija. I put za ejvonli je bio sjajan.
Link to comment
Kelerman, naravno. Pa sto praznih mesta, pa Meldrik.Moj tzv. zivot, daa! ja zurila kuci iz skole kad sam isla popodne. Mojoj drugarici mama dala da se ofarba u tamno crveno i osisa na taj duzi paz ko Andjela Cejs. A volela sam i Heartbreak High, ali to je za malo starije, ha? E, a zar deca do petog razreda ne pocnu vec da uce engleski?
pocnu od obdanista, al gledaju belu ladju i moj rodjak sa sela umesto moj takozvani zivot i nestasne godineavaj
Link to comment
A volela sam i Heartbreak High, ali to je za malo starije, ha?
e da, ja bila 8. il tako nesto kad je to pocelo. Bio je onaj grk, Nik se zvao? sto je umro u jednom momentu (bio bas gadan trip, nisam to skapirala)Najkulj faca tamo je bio onaj celavi sto je kao bio los al je ustvari bio mica :wub:, kako se zvase? Bolton?edit: pocela sam da preskacem slova u kucanju, odoh na spavanje Edited by Quince
Link to comment

@fssimas fenomenalan nickleodeon crtani as told by ginger, prikazivala ga b92 davno, ali moze da se nadje na netu. dogodovstine dzindzer na pocetku gimnazije, gikovi i popularna deca itd. jezik dosta jednostavan, zargon moze da se ukapira.probaj sa stripovima, moze da upali. marvel ima gomilu serijala za tinejdzere, npr spiderman loves mary jane i tako to.

Link to comment

hvala, pogledaću.put za ejvonli se već skidaa što se stripova tiče, čitanje joj ide super, izgovor je najveći problem. al je zanimljiva ideja, hvala, probaću, pa šta prođe prođe.hvala vam ljudi na idejama

Link to comment

ako je izgovor problem, probaj sa audio knjigama, tu je tek pravo bogatstvo.a ima i efekta, tj bilo ga je kod dece - zapisuju (kao) fonetski, u stvari ono kako cuju da se izgovara, pa se na tome vezba. jes da je metod malo zastareo u danasnje doba, ali vredi probati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...