Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Elem, kad sam bio u nižim razredima osnovne, mojoj grupi teacher preporučila da gledamo Anne of Green Gables i Road to Avonlea, išlo na BK i imalo baš fin imperijalni engleski.
+1Ja sam se toliko navuko na to kao klinac da sam da bi pogledao epizodu do kraja svaki dan trcao u skolu 2km za 10 minuta. Isto tako kad sam se vracao posle prve smene zurio da stignem na pocetak. Secam se da mi je bilo blam da priznam drugarima da gledam dok jednog dana jedan nije priznao da takodje žuri da stigne na pocetak serije. Fina serija za taj uzrast, ima i dosta epizoda, mada ja sam uvek voleo i jos volim serije koje me vode u drugo vreme. Mnoge to ne privlači pa im i ova serija nije bila nešto posebno.
Link to comment

Jbg od tih tinejdz serija pamtim da sam gledao one bliznakinje iz gimnazije iz ocitih razloga kao i Dawson Creek kada je isao na B92U krajnjem slucaju udari joj vintage i narezi Bevrli Hils.

Link to comment
ja sam sa 11 gledala homicide i bila zaljubljena u bejlisa al sumnjam da bi se ovoj maloj to svidelo (a i sumnjam da bi je roditelji pustili da to gleda)..
ja u kelermana i malo u meldrika.
Ajooooj
Link to comment
jel postoji negde u BGu organizovana prodaja polovnog namestaja?znam za onu prodavnicu blizu cvetka, al tamo je asortiman blagi uzas.
ima u borci na pijaci subotom i nedeljom. uglavnom ima kreveta. e sad, ne znam da li su ti kreveti namestaj...
Link to comment
jel postoji negde u BGu organizovana prodaja polovnog namestaja?znam za onu prodavnicu blizu cvetka, al tamo je asortiman blagi uzas.
U Zemunu ima polovni holandski nameštaj. Bez zezanja. Kod početka Cara Dušana.
Link to comment
ukoliko ne maris za muskost evo ga :)
Savrseno...poklon za zensku osobu je u pitanjuKako mi samo nije palo na pamet da na tom sajtu uvek ima brdo apsolutno nepotrebnih fantasticnih stvari :)Hvala puno :Hail:
Link to comment

vezano za serije za jedanaestogodisnjakinjuBila je ona Sabrina - vestica tinejdzerka!Posle kada se smori pustaj joj Bafi - ubica vampira

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...