Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

jel zna neko koje engleske ili americke serije vole da gledaju klinci u petom razredu? jedna moja ucenica nema skoro nikakav kontakt s engleskim pa hocu da je nateram da gleda neke serije al bih da joj budu zanimljive.pa ako neko ima klince tog godista bila bih mu zahvalna na nekoj preporuci.ja sam sa 11 gledala homicide i bila zaljubljena u bejlisa al sumnjam da bi se ovoj maloj to svidelo (a i sumnjam da bi je roditelji pustili da to gleda)..
nemacka je luda za hanom montanom. :isuse:
Link to comment

pričala mi je da se uplašila dok je gledala drugi deo :isuse:mislim da joj treci kamen od sunca može biti zanimljiv..sećam se da sam ja otkidala na neku baš dečju seriju, zvala se dečja bolnica. tako da bih joj najradije našla neku baš za decu, al da nije hana montana..

Edited by funk soul sister
Link to comment

Moja ćera (pošla u 4. razred) upravo gleda Šapat duhova (Ghost Whisperer), na sopstveni zahtev. Videla na Lajfu i dopala joj se Melinda, tražila da joj se skine, podvalili joj sa engleskim titlovima, kao nema nigde da se skinu srpski... ;)

Link to comment

Kontam da si se baš smorila kad je ispalo da je Bayliss gay, a?Elem, kad sam bio u nižim razredima osnovne, mojoj grupi teacher preporučila da gledamo Anne of Green Gables i Road to Avonlea, išlo na BK i imalo baš fin imperijalni engleski.Pored 3rd Rock from the Sun, devojčice su gotivile još i Ally McBeal, Felicity i slično...

Link to comment

nisam, no sam naučila šta znači bajkjurius -_- hvala na predlozima, mislim da bi an of grin gejbls moglo da joj se svidi, i put za ejvonli. ali mekbil i felisiti su možda suviše grown up za nju, dok ne mogu ni da zamislim reakciju današnjih klinaca na moćne rendžere :Da i fora sa engleskim titlovima mi se sviđa, možga bih i mogla da probam tako, ja sam gledala kartun netvrk bez ikakvih titlova

Link to comment
ja u kelermana i malo u meldrika.
Pembltona, dok nije imao onaj mozdani udar, onda je postao totalno neseksi i bas mi ga bilo zao :(ja sam u tim godinama gledala the Avengers i silno ih volela ^_^
Link to comment

moj sin otkida na ovo: 250px-Houseofanubis.jpg

House of Anubis is a jointly American/British/Belgian produced teen mystery/drama television show based on the Belgian/Dutch television series Het Huis Anubis. The series was created by Hans Bourlon & Gert Verhulst and premiered on Nickelodeon on New Year's Day 2011 in the United States and on 25 February 2011 in the United Kingdom. The series is the first Nickelodeon series to be filmed overseas, the first soap opera created by Nickelodeon and the channel's first soap opera aimed at children and teenagers (sixth in Latin America). The series follows a group of eight teenagers who live together in Anubis House (named after the Egyptian god Anubis), an early 1900s-era building that serves as a boarding house for an elite boarding school in the United Kingdom. Nina Martin (Nathalia Ramos), an American girl who had been living with her grandmother since the death of her parents, leaves the States to attend and move into the school; at the same time, another resident, popular student Joy Mercer (Klariza Clayton), suddenly disappears without warning and the school's strict caretaker, Victor Rodenmaar (Francis Magee), attempts to eliminate Joy's existence from the school.
misterija, tinejdzerske ljubavi, nije lose.doduse on gleda nemacku verziju...
Link to comment
ja u kelermana i malo u meldrika.
voliš loše momke a lolo. meni meldrik bio najkuliji od sviju. naravno nakon pet praznih mesta posle mančkina, al on je više lomio srcad starijih gospođa.
Link to comment

pored bejlisa i pemblton, isto kao dunja:

Pembltona, dok nije imao onaj mozdani udar, onda je postao totalno neseksi i bas mi ga bilo zao :(
voliš loše momke a lolo. meni meldrik bio najkuliji od sviju. naravno nakon pet praznih mesta posle mančkina, al on je više lomio srcad starijih gospođa.
meni meldrik nikad nije bio segsi, a mi manč, a on mi je bio omiljeni lik i bez seksija.od svih njih i od kelermana u paketu s njima, bila mi seksija džulijana koks. biggrin.giffss, daj maloj da gleda homicide, gde će ti duša. biggrin.gif
Link to comment

ma meni su svi oni bas podjednako bili dragi i ne bih mogla da kazem ko mi je ubedljivo najomiljeniji lik.u zici sam mogla da napravim jasan ranking po omiljenosti, iako su likovi takodje svi kvalitetni i sjebani na svoj nacin kao i u ubistvima.no, ipak, ako me pitas za seksipilnost, majk mi ima tu neku divljinu i neprilagodjenost koja mi gotivna. isto ko sto bi u vajeru overila selju meknoltija na keca.

Link to comment
džulijana koks
fak jea, selebriti drul, zaljubljenost, ideal žene, sve je bilo u doktorici koks :heart:she was way too good for a prick like kelerman <_<
meni meldrik nikad nije bio segsi, a mi manč, a on mi je bio omiljeni lik i bez seksija.
ma ne seksi, meni meldrik super cool brat. najviše mi išo na penist onaj frik bejlis <_<čitam o koksovoj na vikiju, ladno je i u RL bila s kelermanom :unsure:
Afterward she dated fellow Homicide: Life on the Street co-star Reed Diamond for a period.
Edited by Gonzo
Link to comment
jel zna neko koje engleske ili americke serije vole da gledaju klinci u petom razredu? jedna moja ucenica nema skoro nikakav kontakt s engleskim pa hocu da je nateram da gleda neke serije al bih da joj budu zanimljive.pa ako neko ima klince tog godista bila bih mu zahvalna na nekoj preporuci.ja sam sa 11 gledala homicide i bila zaljubljena u bejlisa al sumnjam da bi se ovoj maloj to svidelo (a i sumnjam da bi je roditelji pustili da to gleda)..
A da probas sa http://www.imdb.com/title/tt0108872/ ? Meni je u tim godinama Dzordan Katalano biowub.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...