Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Hitno mi je potreban neki radio za kola, ne bitno koje marke samo da je jeftin! Ako imate neki takav i hocete da ga se resite, ako znate nekoga ko ima, ako znate gde moze brzo da se nabavi....javite mi. Hvala.

Link to comment
Da li u BG ima da se kupi Golden Virginia duvan i koliko bi kostalo pakovanje od 50gr?
imalo ga i u free shopu na aerodromu nesto preko 2000 bio paket od 250gr, a inace radnja u Cika Ljubinoj bilo jedino mesto u gradu gde se mogao kupitiedit: u Cika Ljubinoj je 50gr 750 dinara, 250gr na aerodromu je 2550 dinara Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
Kažu duvandžije da je najbolja ponuda duvana kod Gavrana između Čika Ljubine i Knez Mihajlove. Ima Golden Virginia al pojma nemam o ceni.
mislim da te radnje više nema :(ima tobacco shop u City Pasageu, II sprat čini mi se, i u kralja milana, mislim da je blizu Londona kada se krene prema Terazijama.
Link to comment

bilo ga pre mesec - dva tabacco shop u City Pasageu je sranje i izbor mu je ocajan, a radnja u Kralja Milana je drzala iskljucivo tompuse i duvan za lule + aksesoar za iste

Link to comment

onda sry za dezinfo :Sja kuuuuuumeeeetu kupio pola kile domaće virdžinije na najlonu al on to nije hteo da ponese sa sobom :lol: tako da sad kad je to kod mene ponekad zavijem koju i svidža mi se.

Link to comment
Kažu duvandžije da je najbolja ponuda duvana kod Gavrana između Čika Ljubine i Knez Mihajlove. Ima Golden Virginia al pojma nemam o ceni.
radi Gavran, samo su bili na odmoru tokom leta. Ima virginie, zaboravih cenu.
Link to comment

jel zna neko koje engleske ili americke serije vole da gledaju klinci u petom razredu? jedna moja ucenica nema skoro nikakav kontakt s engleskim pa hocu da je nateram da gleda neke serije al bih da joj budu zanimljive.pa ako neko ima klince tog godista bila bih mu zahvalna na nekoj preporuci.ja sam sa 11 gledala homicide i bila zaljubljena u bejlisa al sumnjam da bi se ovoj maloj to svidelo (a i sumnjam da bi je roditelji pustili da to gleda)..

Link to comment
ja sam sa 11 gledala homicide i bila zaljubljena u bejlisa al sumnjam da bi se ovoj maloj to svidelo (a i sumnjam da bi je roditelji pustili da to gleda)..
ja u kelermana i malo u meldrika.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...