Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

imaš bolje?
to nije dovoljno dobar razlog da kupim vreme, a secam se kao da je juce bilo kad sam kupila prvi broj vremena, secam se cak i naslovne strane. vreme je bilo moja strast, al ima tri i po godine kako ga ne kupujem. samo ponekad me strecne kad vidim naslovnu stranu s milkom forcan, na primer. rastuzim se. cetvrtkom ujutru odem na www.vreme.com da sto pre procitam ljubu zivkova. to je moja i vremenova poslednja preostala veza.
Link to comment
cetvrtkom ujutru odem na www.vreme.com da sto pre procitam ljubu zivkova. to je moja i vremenova poslednja preostala veza.
+1Da nema Ljube, mogli bi da ga ugase a da i ne primetim. A bio sam i pretplatnik.
Link to comment

je l to cebe s rukavima? ako jeste, to sam videla u nekom telesopu, topsopu, al nisu bila nekog kvaliteta, i neraspakovana su vec bila ucebana. :lol:

Edited by darling
Link to comment

E drugari, treba mi pomoc.Da li imate ideju gde moze da se nadje neki templejt formulara za evaluaciju i evidenciju projekata.Ono, odrzava se seminar ili obuka ili tako nesto, pa da se ucesnici evidentiraju i daju misljenje o dogadju kome su prisustvovali/ u kome su ucestvovali.

Link to comment
E drugari, treba mi pomoc.Da li imate ideju gde moze da se nadje neki templejt formulara za evaluaciju i evidenciju projekata.Ono, odrzava se seminar ili obuka ili tako nesto, pa da se ucesnici evidentiraju i daju misljenje o dogadju kome su prisustvovali/ u kome su ucestvovali.
druze hamlete,tih formulara ima ko sase po netu. npr.ako cesce radite obrazovne programe mozda vredi platiti neku sicu i koristiti surveymonkey, na primer.poz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...