Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

:lol: isto sam pomislila!arhitekte, pomagajte!copula (a small, domed structure on top of a roof).moze li, ako nemamo termin, "mali toranj na vrhu krova"?poz Edited by le petit nicolas
Link to comment

evo, doprinosim ocuvanju i povecavanju viljivosti nekog evropskog kulturnog nasledja, blago njemu sa mnom.uzivas, a, sad kad su otisli dosadni gunjasi, a septembar namore lep ko upisan :wub: poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment
u dermi 2850din kvadrat, moras da kupis celo parce, koze su od 3.5 do 5 kvadrata. u yusorbon radji u balkanskoj 2580 din, isto mora celo parce. zvala sam i neku drugaricu dizajnerku, nabavice telefon nekih sto valjaju najbolje koze. da cenis, pre svega sto ja meso ne jedem :D
Link to comment
neam pojma, ali bas cu da reklamiram malo galeb. i muske mornarske majice (dug rukav, okrugao izrez) su super. zao mi sto nema zenskih identicnih modela, no su sve iskomplikovane ili u dezenu ili glupavim izrezom.
nasla uvoznika za svrbiju i resila problem. ako nekom treba tel, donosi coek gace i sve ostalo na kucu, ima kod mene.
Link to comment
u dermi 2850din kvadrat, moras da kupis celo parce, koze su od 3.5 do 5 kvadrata. u yusorbon radji u balkanskoj 2580 din, isto mora celo parce. zvala sam i neku drugaricu dizajnerku, nabavice telefon nekih sto valjaju najbolje koze. da cenis, pre svega sto ja meso ne jedem :D
:Hail:cijenim, izuzetno :)hvala :)
nasla uvoznika za svrbiju i resila problem. ako nekom treba tel, donosi coek gace i sve ostalo na kucu, ima kod mene.
e, jel dobar ves? doduse, eno mi je na 10 min od kuce prodavnica, mozda i sama da pogledam :D
Link to comment
Ja sam samo s takim imo posla, turiš jedan USeBe, pa ako nej da svetli, turiš i drugi, pa oće.A i jebemliga šta ti je "priključak". Ako je neki iole standardan adapter glede voltaže i strujaže, sa manjeviše standardnim đekom, reko bih ti da viš ovdi.No, sumljam da ti je to od koristi, zvuči kao da je nešto nebaštipski.
Fala, pogledacu.
@ShanjanBila je neka prodavnica u trznom centru iza pijace u bloku 44 (TC izmedju pijace i doma zdravlja mislim da se zova Kula)a zove se Kanibal ( :ph34r: ) i drze sve moguce kablove.Nadam se da je prodavnica jos uvek u zivotu pa ako ti je blizu svrati.
Hehe, upravo njih nadjoh slucajno pre neki dan. Medjutim zaboravio tada da ponesem dvd rezac. Al izgleda da znaju svoj posao.
Utakni kabl u taj "data+power" pa probaj sa uštekavanjem u sve USB na kompu.Kod nekih notebook-ova USB nisu namenjeni i za napajanje (preko određenog nivoa snage), dok bi kod klasičnih desk-top varijanti trebalo da radi.
Ma moj desktop je mator ko biblija. Nisam siguran al mislim da je napajanje 240w, uz to je crkavao + sam mu dodavao hard diskove, memoriju, jaci kuler... Izgleda da ne moze da iznese.
Link to comment
e, jel dobar ves? doduse, eno mi je na 10 min od kuce prodavnica, mozda i sama da pogledam :D
jes, za muskarce sto vole klasicne gace i potkosulje od rebrastog pamuka. bas je dobar pamuk, nekako su super soc solidne te gacarone. keri bredso nosi iste takve po kuci :lol:
Link to comment

treba mi lektor za tekst na engleskom, cca 150 strana (TNR 11, prored 1.15; cca 45.000 reči), po mogućstvu nejtiv spikera volela bih da znam kolko bi to koštalo, jel neko ima iskustva?pomagajte pls

Link to comment
nasla uvoznika za svrbiju i resila problem. ako nekom treba tel, donosi coek gace i sve ostalo na kucu, ima kod mene.
Za vreme rahmetli SFRJ, "Galeb" je pravio odlično rublje po pristupačnoj ceni, a sad im je, čini se, slogan "mudante Galeb za svakog dalmoškog galeba", sudeći po tome da im je gro prodavnica po Dalmaciji :)
Link to comment
nasla uvoznika za svrbiju i resila problem. ako nekom treba tel, donosi coek gace i sve ostalo na kucu, ima kod mene.
Koliko koštaju gaćice i potkošulje - ono, raspon cena? I ima li gde da se kupi u prodavnici, da se ne donosi kući?I gde mogu da se kupe kvalitetne čarape - ne nazuvci i dokolenice, nego obične sokne, do lista otprilike. Ovo što viđam po prodavnicama meni pod rukom izgleda vrlo slično onome na ulici. Dakle, čarape da su što više pamuk.
Link to comment
Koliko koštaju gaćice i potkošulje - ono, raspon cena? I ima li gde da se kupi u prodavnici, da se ne donosi kući?I gde mogu da se kupe kvalitetne čarape - ne nazuvci i dokolenice, nego obične sokne, do lista otprilike. Ovo što viđam po prodavnicama meni pod rukom izgleda vrlo slično onome na ulici. Dakle, čarape da su što više pamuk.
neam pojma, ja sam kupovala muske. jeftinije je nego u e-prodavnici galeba. to sto je kod njih 40 kuna, platila sam 405 dinara. u srbiji nemaju prodavnicu, nit ih ima u drugim prodavnicama, nema sistematske prodaje robe. kad je zenski ves u pitanju, prakticna sam. najvise volim osnovne modele iz karla marksa & herberta spensera. 5 pamucnih gaca 7 funti, a i potkosulje su sitnis. za to naravno moras da nadjes nekog da ti donese iz engleske. kad su carape u pitanju, moja omiljena radnja nekoliko zadnjih godina je carapko (ne znam da l se tako stvarno zove), u prolazu ispod doma omladine. oni donose carape iz turske, imaju odlican izbor i povoljne cene. i u kalcedoniji moz da se nadje, ali to kupujem na rasprodajama.
Link to comment

Ok, hvala.Da li neko zna gde konkretno može da se nađe ulje crnog kima? Po mogućstvu u užem i širem centru, ali može i dalje. Ubi ona ambrozija, a želela bih da probam i neku alternativu lekovima.

Edited by kiki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...