Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Ima dva prikljucka za usb (data i data+power). Probo sve varijante, jedan, drugi, oba, nijedan :P . Ne vredi. Zasvetli sijalicka i ugasi se. Nece da se otvara na dugme, samo sklocne. S druge strane u manualu pise da ako nema dovoljno struje da se prikljuci na struju prikljuckom koji ide u njega. I ima rupica u koju se ubacuje prikljucak, samo prikljucka nema <_< Pa ga sad trazim po bgu...

Link to comment

Ja sam samo s takim imo posla, turiš jedan USeBe, pa ako nej da svetli, turiš i drugi, pa oće.A i jebemliga šta ti je "priključak". Ako je neki iole standardan adapter glede voltaže i strujaže, sa manjeviše standardnim đekom, reko bih ti da viš ovdi.No, sumljam da ti je to od koristi, zvuči kao da je nešto nebaštipski.

Link to comment

@ShanjanBila je neka prodavnica u trznom centru iza pijace u bloku 44 (TC izmedju pijace i doma zdravlja mislim da se zova Kula)a zove se Kanibal ( :ph34r: ) i drze sve moguce kablove.Nadam se da je prodavnica jos uvek u zivotu pa ako ti je blizu svrati.

Link to comment
@ShanjanBila je neka prodavnica u trznom centru iza pijace u bloku 44 (TC izmedju pijace i doma zdravlja mislim da se zova Kula)a zove se Kanibal ( :ph34r: ) i drze sve moguce kablove.Nadam se da je prodavnica jos uvek u zivotu pa ako ti je blizu svrati.
Kanibal je sada u TC Piramida na prvom spratu, tamo gde su nekada bila neka odela (od stepenica desno, velika prodavnica sa leve strane). Imaju i svoj servis + hiljade i hiljade kablova ...
Link to comment
Gde u gradu ima malih, maleckih starki?
Nisu više tako retke kao nekada.U Balkanskoj, prodavnica koja drži starke već hiljadu godina (sa desne strane gledano iz pravca Terazija). Ima ih i u Converse outletu Nova Galenika (BN Boss, Tehnomanija, itd...)
Link to comment
gde da nađem tregere ?
Videla sasm ih u izlogu jedne od radnji u TC Piramida (glavna zgrada, ne one male ispred).Otišla u Piramidu posle 200 godina, mnogo ofucano. Izgleda kao skup šnajderaja na licu mesta, po radnjama se razvlače konci, restlovi, vunice, miris ulja za podmazivanje mašina za pletenje i šivenje, sijalice od 40 w. U sledećoj radnji frakovi, cilindri, ljubičasta i siva lister odela. Interesantno, nema nijednog neljubaznog trgovca. Edited by halloween
Link to comment
Ima dva prikljucka za usb (data i data+power). Probo sve varijante, jedan, drugi, oba, nijedan :P . Ne vredi. Zasvetli sijalicka i ugasi se. Nece da se otvara na dugme, samo sklocne. S druge strane u manualu pise da ako nema dovoljno struje da se prikljuci na struju prikljuckom koji ide u njega. I ima rupica u koju se ubacuje prikljucak, samo prikljucka nema <_< Pa ga sad trazim po bgu...
Utakni kabl u taj "data+power" pa probaj sa uštekavanjem u sve USB na kompu.Kod nekih notebook-ova USB nisu namenjeni i za napajanje (preko određenog nivoa snage), dok bi kod klasičnih desk-top varijanti trebalo da radi. Edited by cika tale
Link to comment

Zene, treba mi neka trenercica, jedna od onih za yogu/pilates. Kupila zimus napolju jednu od onih sto su stegnute oko pola listova, a nisu visoke do struka nego imaju siroki elasticni pojas na kukovima, najudobniji komad odece ikad. Ako ste videli nesto slicno, pliz javite. I naravno da ne kosta bubreg i parce jetre.

Edited by fluffer
Link to comment

neam pojma, ali bas cu da reklamiram malo galeb.gospodja majka uzela u galebu (ali u h novom) polo haljinu po nekoj bas pristojnoj cijeni. sasvim fina haljina. i muske mornarske majice (dug rukav, okrugao izrez) su super. zao mi sto nema zenskih identicnih modela, no su sve iskomplikovane ili u dezenu ili glupavim izrezom.neki modeli majica i haljina su krupno tkani, sto je bezveze. ves ne znam kakav je.nego, u stvari sam dosla da pitam, kolko kosta koža u dermi? kvadrat, ili koja je vec mjerna jedinica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...