Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

kako najbolje doći do 1 borda (snowboard)? Jel ima neko iskustva sa kupovinom, poručivanjima itsl?Znam da su skupi, pa me zanimaju alternativne varijante od odlaska u TC Ušće, npr.fala :)
25. maj tj. SC Milan Gale Muskatirovic bila radnja valjali sve zivo tog tipa
Link to comment
one baterijske lampe za čitanje, što se zakače za knjigu ko štipaljke?
Bil Brajson u "Izgubljenom kontinentu" kaže o tim lampama, citiram, "viđao sam sjajnije insekte".
Link to comment
one baterijske lampe za čitanje, što se zakače za knjigu ko štipaljke?
Bolje na pijaci ili kod kineza kupi čeonu lampu, ova knjižna spada i osvetljava samo nekoliko redova.Ta čeona je led lampa, nosi se na glavi, troši tri AAA baterije. Nemoj je nipošto uzimati u "normalnim" prodavnicama - odraće te za potpuno istu lampu.Inače, kod kineza se nađe i baš takvih lampi što tražiš.
Link to comment

Ma to na čelu je samo za provalnike. Dijabolik skojevac to nosi.Ova me lampa služi trideset i više godina.To je moja Aladinova lampa.Rezervne sijalice nabavljam kod agenta na pijaci (on ima sve električne drangulije i za aparate iz 1960-ih; odakle nabavlja neće da kaže.)(Moderni razvodnici neće ni da je prime. :( ...)

post-2707-13167776062412.jpg

post-2707-13167776183478.jpg

Link to comment
da li neko zna gde ima u beogradu da se kupi apotekarski benzin?
U farbarama! Piše apotekarski benzin, flaša od litar je 450 dinara.(u apoteci nije bilo, odatle me poslaše u farbaru)
Link to comment

Malo je debilno pitanje, al svejedno: jel znate za neku farmu u blizini Beograda na kojoj moze da se kupi nesto kao organic ili free range pilence i jaja, ili gude i telici zdravo gajeni. Ne zivi, nego (cvik), samo da su, jel'te, zdravo ziveli pre nego sto su dosli na moju trpezu. Ovih (kao) organic povrtara pun kufer na Kalenicu, ali organic/free range za mesojede i/ili nevegetarijance, nesto sam zbunjena gde da krenem...

Link to comment

Ja kupujem piladtm godinama od gospodje iz Surčina, ono, mala proizvodnja, ranjeni kuruzom i travicom, žuti k'o dukat... Dobiješ ih cvik i spakovane, može i da ih istranžira ako ti tako odgovara... Ima i (obično) jednu li dve gude, kako kad, mislim da može i sušeno tj. malo dimljeno.Ako se ne varam, radi i ajvare, paradajze u flašama i slične varijante.Dam ti fon ako te interesuje, pa se ti raspitaj jel' sve košer organski.

Edited by historian
Link to comment
Ja kupujem piladtm godinama od gospodje iz Surčina, ono, mala proizvodnja, ranjeni kuruzom i travicom, žuti k'o dukat... Dobiješ ih cvik i spakovane, može i da ih istranžira ako ti tako odgovara... Ima i (obično) jednu li dve gude, kako kad, mislim da može i sušeno tj. malo dimljeno.Ako se ne varam, radi i ajvare, paradajze u flašama i slične varijante.Dam ti fon ako te interesuje, pa se ti raspitaj jel' sve košer organski.
Fantastis, bas mi tako nesto treba. Moze fon, hvala. :-)
Link to comment
hipsteri beogracki <_< nekad se to rešavalo tako što odeš kod dede na selo i poneseš šta ti treba, sad se jure telefoni nekih baba po forumu.
kakvo selo, ja sam psa prvi put video sa 12 godina
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...