Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

E, jbga sad. Ne znam ni za kakvu farbaru, a i necu da udjem pa da mi uvale neki fensi za 1000, ako mogu da uzmem obicni crni za 200. Dakle, kod Arene radnja neka, ako znate...Sto se pantalona tice, kupi dzaci, pa iseci rupe <_<

Link to comment

kako najbolje doći do 1 borda (snowboard)? Jel ima neko iskustva sa kupovinom, poručivanjima itsl?Znam da su skupi, pa me zanimaju alternativne varijante od odlaska u TC Ušće, npr.fala :)

Link to comment

najbolje je da sačekaš neki od onih zimskih sajmova opreme na Sajmu, nisam išao par godina ali tamo uvek bude popusta, a i solidan izbor polovne opreme. mislim da počinju da ih organizuju već krajem novembra, ali nisam siguran.btw, :thumbup: za bord!

Link to comment

zahvaljujem :)naučila malo da bordam kad bejah neko vreme na severu evrope, pa sad planiram ove zime negde i želela bih investirat u jedno dašče, jerbo mi se sport baš dopada ;)jel se pancerice kupuju posebno?

Link to comment

da, naravno. ako kupuješ nov, verovatno ćeš kupovati zasebno i dasku i vezove, ali to ti našrafe na licu mesta. inače je dobro mesto i za ostalu zimsku opremu/odeću.voziš race ili freestyle ?

Link to comment
voziš race ili freestyle ?
:Dja da vozim fristajl ne bi verojatno pitala gde da kupim bord, al možda jednog dana ;)al ček da ja sad tebe priupitam, freestyle ili race? Edited by Quince
Link to comment
:Dja da vozim fristajl ne bi verojatno pitala gde da kupim bord, al možda jednog dana ;)al ček da ja sad tebe priupitam, freestyle ili race?
pa da, kad si rekla "pancerice"... freestylin' since 2003.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...