Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Hvala svima za informacije za pijanino. Raspitujem se za braticinu.

Da li pomaže ako se umesto obične stavi štedljiva sijalica? Možda ona manje greje.
Verovatno ce tako da bude ali moram prvo da ga namontiram. Ovih dana kad god krenem u montazu zbog neceg ne bi trebalo da se iskljucuje glavna sklopka a smracuje se vec u 7 sati. Koliki bese odnos, 10W stedljiva = 60W stara ili kako vec?
Link to comment

Nisam ni mislio da je problem nego treba da kupim to za poklon a nejedem ih pa rekoh da proverim umesto da lutam. Hvala za info idem tamo prvom prilikom kada predjem na NBGD stranu.

Link to comment
Hvala svima za informacije za pijanino. Raspitujem se za braticinu. Verovatno ce tako da bude ali moram prvo da ga namontiram. Ovih dana kad god krenem u montazu zbog neceg ne bi trebalo da se iskljucuje glavna sklopka a smracuje se vec u 7 sati. Koliki bese odnos, 10W stedljiva = 60W stara ili kako vec?
Piše na kutiji kojoj snaga obične je konkretna štedljiva ekvivalent. Po mom utisku malo dodaju u korist štedljive.Zašto se bojiš da će se luster zapaliti, zapaljiv materijal ili tanke žice?
Link to comment
Piše na kutiji kojoj snaga obične je konkretna štedljiva ekvivalent. Po mom utisku malo dodaju u korist štedljive.Zašto se bojiš da će se luster zapaliti, zapaljiv materijal ili tanke žice?
Da se ne zapali papir. Na uputstvu za montiranje piše koji prečnik papirnog lustera odgovara maksimalnoj jačini sijalice. Meni je bio u kuhinji jedno vreme, ali nisam umela da ga nakačim kako treba, smetao mi je i na kraju sam ga skinula.
Link to comment
Da se ne zapali papir. Na uputstvu za montiranje piše koji prečnik papirnog lustera odgovara maksimalnoj jačini sijalice. Meni je bio u kuhinji jedno vreme, ali nisam umela da ga nakačim kako treba, smetao mi je i na kraju sam ga skinula.
U tom slučaju štedljive lampe su rešenje, ništa ne može da se zapali od njih.
Link to comment

U farbarskim radnjama? :unsure: I sam da kazem da sam nasao pantalone za sebe. Bile najveci broj u radnji :D Al za caleta jos nista, tako da i dalje stoji pitanje ako neko zna za nas elegantno popunjene :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...