Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Ono sto meni zanima je gde mogu da recikliram stari akumulator od automobila? Trazio sam nesto po netu ali nisam mogao bas da nadjem...
na surčinskom putu, kod ledina ima prodavnica akumulatora sa sistemom staro za novo. ako misliš na tu vrstu reciklaže.....
Link to comment

Samo da javim da sam kupio luster za 150 din, malo je manjeg precnika pa se nasdam da ga sijalica nece zapaliti.Imam i novo pitanje: Gde se kupuju pijanina, Petrof ili nesto slicno?

Link to comment
Samo da javim da sam kupio luster za 150 din, malo je manjeg precnika pa se nasdam da ga sijalica nece zapaliti.Imam i novo pitanje: Gde se kupuju pijanina, Petrof ili nesto slicno?
Ima ovde, a i na mnogim drugim mestima
Link to comment

U Mitrosu sam bio pre neki dan i nemaju mnogo robe a ovi sa sajta su preskupi. Pomenuh Petrof kao standard za domace uslove a ne mogu da izguglam ima li neki uvoznik za nase trziste posto dobijem previse rezultata za oglase.

Link to comment
Samo da javim da sam kupio luster za 150 din, malo je manjeg precnika pa se nasdam da ga sijalica nece zapaliti.
Da li pomaže ako se umesto obične stavi štedljiva sijalica? Možda ona manje greje.
Link to comment
U Mitrosu sam bio pre neki dan i nemaju mnogo robe a ovi sa sajta su preskupi. Pomenuh Petrof kao standard za domace uslove a ne mogu da izguglam ima li neki uvoznik za nase trziste posto dobijem previse rezultata za oglase.
Pošto nećeš da kažeš šta će ti (za vežbanje, za ozbiljan posao, za dete, šta god), ali ti izgleda ne odgovaraju električne varijante i gledaš da ne pukneš baš mnogo za istrument...... možda bi bilo pametno da skokneš do par većih srednjih muzičkih ili do Akademije i pregledaš oglasnu tablu, ume da se desi da neko prodaje dosta očuvane instrumente. Nedostatak ovog pristupa je cimanje po tuđim gajbama da bi pogledao na šta liči to što se prodaje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...