Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Pomozite staroj gospođici koju su godine počele da sustižu i noge počele da otiču od vrućine i sedenja.Ima li gde da se kupi držač za noge, lagan prenosivi, koji liči na one u frizreskim salonima? Negde sam to videla na internetu, a moguće da je i na PPP pominjano.

Link to comment
neki servis za popravku usisavaca?
Na početku Sinđelićeve ulice kod Kalenić pijace. Ne znam naziv prodavnice, znam da je velika i na izlogu piše "ne prodajemo kese za usisivače" - nalazi se sa leve strane kad kreniš ka "Bulevaru" Edited by eye of the beholder
Link to comment
najbolje je da zoveš ovlašćeni servis proizvođača, a oni će te uputiti dalje.bio je servis slobode iz čačka u aleji gladnih (u zgradi iza jokića). oni su umeli da poprave sve tipove usisivača, ali ne znam da li još postoje.
Ti su bili super onako "old skul" majstori.Bili. angry.gif Isterali su ih ne postoje vise tu....
Link to comment
pa zato se secam celog slucaja, posto sam u to doba stalno citala kako je stevia jedini 'zdrav' (ili bar nestetan beskalorijski zasladjivac), pa mi nije bila jasna cela ujdurma ovde.
e, ja nasla. ukucala "stevia srbija" u google i ispao sajt preko koga mozes da narucis steviu u svim mogucim oblicima, stevia.rsnije bas jeftino, ali stevia nikad i nije jeftina. mada, odmah sam cekirala cene na amazonu i tu je negde, nije sumanuto skuplja. eto, kome zatreba.
Link to comment
Pomozite staroj gospođici koju su godine počele da sustižu i noge počele da otiču od vrućine i sedenja.Ima li gde da se kupi držač za noge, lagan prenosivi, koji liči na one u frizreskim salonima? Negde sam to videla na internetu, a moguće da je i na PPP pominjano.
Ako misliš na ovako nešto (kancelarijska varijanta)footrest.jpgimaš recimo ovde. tzv. podmetač za noge.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...