Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Gde u BG ima da se kupi papirni balon luster?
Na buvljaku na nekoliko Ikea tezgi :) skuplja fensi varijanta. Kod Kineza u bloku 45 jeftino,isto to, ima u onom starom delu na spratu jedan veeeliki prostor sa tim kucnim potrepstinama i najvecim izborom svacega, u bukvalnom smislu te reci :D al lepo poredjano i sredjeno, nije na gomili
Link to comment
koja je razlika u ceni? Da li se isplati ici kod Kineza u guzvu i dzumbus?Hvala na informacijama.
Imaš papirne lampione i u radnjama sve za 150 dinara, a i kod Kineza da ne ideš na N. Bgd ako ti nije usput. Nekolko lokacija po gradu:- Početak Sinđelićeve deo do Kalenić pijace (radnja sve za 150)- Ispod Vukovog spomenika, na uglu ul. Kraljice Marije i Ruzveltove, pored ulaza u kafanu (radnja sve za 150)- Bulevar kralja Aleksandra između Pop Stojanove i Bregalničke, kineska robna kućaCena svugde ista 140-150 din. Prečnik je oko 30cm. Viđala sam na nekim mestima i veće i manje, ali ne mogu da se setim gde.Iznad Đerma sa parne strane Bulevara imaš i Ikeinu prodavnicu sa ogromnim papirnim lampionima ali su oni oko 1600 dinara, ako ne i više. Edited by halloween
Link to comment

secam se da je pre par godina (mozda oko 2005) bila hajka na steviu i da se vristalo o tome kako to treba zabraniti, pa me ne bi cudilo da nema.edit: yup, here we go:Zabranjen 'Stevia oranž'

Zabranu donosimo na osnovu analize Instituta za zaštitu zdravlja iz Novog Sada, u kojoj stoji da je ovaj proizvod higijenski neispravan, jer sadrži kod nas nedozvoljen aditiv steviu. Zabrana je trajna, odnosno važiće do eventualne izmene pozitivne liste aditiva, koja bi uključila i steviu među dozvoljene
Edited by rajka
Link to comment
Jel ima neki domaćkiji izraz, obzirom da je ovo prvi put da se susrećem sa izrazom kardigan u svom životu jbg. <_< ?
Možda grešim, ali mi se čini da se ovaj komad odeće u zapadnijoj varijanti BHS-a zvao vesta, i obično bivao u paru sa "majicom" kratkih rukava od istovetnog materijala i boje.
Link to comment
Možda grešim, ali mi se čini da se ovaj komad odeće u zapadnijoj varijanti BHS-a zvao vesta, i obično bivao u paru sa "majicom" kratkih rukava od istovetnog materijala i boje.
ako je vesta u paru sa majicom onda se to zvalo set.ono na slici je džemper(vesta)kardigan je duži džemper na raskopčavanje i seže do polovine butina. obično se pravi sa džepovima.
Link to comment

najbolje je da zoveš ovlašćeni servis proizvođača, a oni će te uputiti dalje.bio je servis slobode iz čačka u aleji gladnih (u zgradi iza jokića). oni su umeli da poprave sve tipove usisivača, ali ne znam da li još postoje.

Link to comment

Ma bilo koji elektormehanicar, ako je stariji usisivac. Mislim da tih klasicnih servisa vise i nema. NA B.brdu u Pozeskoj ima ovlasceni za Gorenje. Ako je ovaj noviji buvljacki, bacaj i kupuj novi na akciji za 3-4 soma.

Edited by Pera Zeka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...