Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Ja sam lepo prosao u Nike outletu u Goce Delceva. Zatim, imas autlete prekoputa Arene u 24. bloku. Kod sajma, pored Home centra, imas Adidasov autlet. Kod bogoslovije je jos jedan. I tako...Dosta radnji (Planeta, npr) nudi dodatni popust od 20ak% na kasi, ali to ce trajati jos malo, pa pozuri

Link to comment
treba mi vosak za kosu, da lepo miriše i da nije preskup (i da ima da se kupi u bgd-u).preporuke dobrodošle...
Koliko se secam, Tigi Bed Head ima neku ludilo waxy opciju, to sam koristila pre x godina kad sam imala kratku kosu, a njihovi proizvodi mirisu fenomenalno. Ne znam gde ima da se kupi, ali zastupa ih www.unitech.rshttp://tigihaircare.us/consumer/en-UK/bedhead/bedhead-products.asp?product=manipulator&categoryID=7A ima jos jedan genijalan proizvod za krocenje krace kose ili dodavanje teksture koga nema kod nas, ali vredi ga zapamtiti ako se zateknes negde gde ima, tipa London, NY, Milano. Kusco-Murphy Beach Hair, ima u sebi (pravog) peska, smrvljeni bambus, kokosovo ulje i bergamot. Znas kako kosa bude super kad izadjes iz mora, narocito kad imas kratku kosu pa mozes sa njom da uradis sta hoces? E to uradis sa ovim, ali bez mora i predivno mirise. :)
Link to comment

bedheadove imaš u beogradskoj, blizu parkinga na slaviji, u nekom fizerskom salonu, par lokala iznad. mislim da su oni neki fazon premium resellera za taj i još par brendova.

Link to comment
gde da idem da kupim patike za trcanje?
Tref, ima outlet u Jerkoviću, a ima i regularna prodavnica u podzemnom prolazu kod Albanije. Pogledaj Asics za trčanje, ali ima i drugih marki.
n sport u piramidi (ako se sećam ima i u zemunu)jeftinoća na sve strane.
Moar liek šrot i nekvalitet na sve strane.
Link to comment
bedheadove imaš u beogradskoj, blizu parkinga na slaviji, u nekom fizerskom salonu, par lokala iznad. mislim da su oni neki fazon premium resellera za taj i još par brendova.
smile.gif mekejb, merci.eto lepe akcije za ponedeljak prepodne.
Link to comment
ako ne nadjes u bg,imas u douglasu, u nemackoj. ili kako nemci kazu - u duglasu :isuse:
Ima i bliže http://www.douglas-holding.de/index.php?id=1067U čoveku ima jedan (pre)deo u trbušini koji se zove po nekom Douglasu. Ne bi verovao koliko ljudi koji bi trebalo da znaju da pravilno izgovore, ipak greše, a čak sam bila kraj jednog biser čoveka čiji je to posao(!), a koji je mislio da kod muškaraca nema tog špaga :isuse: , kako ga nazivaju Petković, Bukurov i sar.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...