Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Treba mi noga/postolje za jedan kraj sanka (staklena povrsina), hromirana i malo deblja. Trazio u Darexu i Agaciji ali imaju neke varijante za kancelarijske stolove koji se usravljuju u drvo, za spoj sa staklom moram naci drugo resenje...
Ovako nešto? Mada koštaaaaaa...
Link to comment

Ne znam da li ovo pitanje spada na ovaj topic, ali da probam... Prilepila mi budala u pekari masan burek na tasnu, ostala povelika fleka. Tasna k'o za inat boje peska, debela koza koja se fino fuca, ali fleka ne moze da prodje ni u kakvom kontekstu gotivne ofucanosti, bas je gadna i uocljiva. Jel' ima kod nas neki ekvivalent saddle soapa ili bilo kakvo sredstvo za ciscenje koze? I gde da trazim. Pliz pomagajte. :(

Link to comment
NEURO B 12, a proizvodjac RICHLIFE. Potrebno je da imaju 1000mcg Be-a12 i da se otapaju u ustima. Pa ako neko negde naiđe na slično, nek javne na PM
Ovo je moja keva uzela čini mi se da nije to ali je našla u prvoj apoteci u koju je bapnula , privatna u Piramidi....
Link to comment
Jel' ima kod nas neki ekvivalent saddle soapa ili bilo kakvo sredstvo za ciscenje koze? I gde da trazim. Pliz pomagajte. :(
a kad sam ja trazila niko da mi pomogne angry.gif ajde dobro. ima, nasla sam ga odmah posto sam izakcijala da mi stigne iz belog sveta. imas u fashion&friends u uscu camperov saddle soap, stoji u staklenoj vitrini, kosta oko sedamsto dindzi. moras da pokazes onim prodavcima sta trazis, oni to nista ne razumeju, njima sve te kutije za imalin iste. i zahvalnicu javnu molim, upravo sam ti spasila tasnu.
Link to comment
gvozdene novcanice, nikad nisam cuo da to postoji Posted Image ok, mala sala, znam na sta mislis. vidi ovako, imas klub numizmaticara u bg ali su to ugrlavnom sve sajloci i secikese. pogledaj pa nadji na netu neki numizmaticki katalog pa po njemu viid sta imas. necu da t
lapsus :) , ma nema razocarenja, ratosiljao bih se toga, imam dosta, hvala u svakom slucaju, pogledacu.
Link to comment
i zahvalnicu javnu molim, upravo sam ti spasila tasnu.
Hvalahvalahvala! smile.gifBudem prijavila prvi sledeci put u inostranstvo i donosim skroz besnu cokoladu po zelji.
Link to comment

Gde mogu da se nadju u beogradu unutrasnja dvokrila ili pregradna vrata, izrada po meri, stara, nova? Trebaju mi drvena, a uglavnom ima pvc ili neka blindirana ili sta ti ja znam, plus su mi mere malo nestandarne pa mi treba neko ko pravi po meri.

Link to comment

gde da idem da kupim patike za trcanje? ne zanima me marka, pa bi mi odgovaralo negde gde ima velik izbor, da kupim neke koje su trenutno na snizenju ili neki outlet? hvala.a, da, gde u beogradu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...