Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

A sta rade te tablete B12 nesto mi kevi doktor preporucivao...
zavisi šta je u pitanju. Atrofija želudačne sluznice/perniciozna anemija, povreda nerava, ... Negde je osnovni lek negde pomoćno sredstvo.
Link to comment
veljo, nesto mi se cini da bi i ti mogao da se potpomognes tim b12, buduci da rasipas proteine ko da nisi krsten.
Pusti ti mene, gde si ti izgubila secer?Na palubi?
Link to comment
zavisi šta je u pitanju. Atrofija želudačne sluznice/perniciozna anemija, povreda nerava, ... Negde je osnovni lek negde pomoćno sredstvo.
Ok hvala mislim da je neka "neurologija" u pitanju...
Link to comment
zavisi šta je u pitanju. Atrofija želudačne sluznice/perniciozna anemija, povreda nerava, ... Negde je osnovni lek negde pomoćno sredstvo.
Neurologija je u pitanju - tablete, ima neki američki proizvođač sa tim dejstvom al ne mogu kod nas da nadjem, a garant postoji i nekoj zabačenoj apoteci
Link to comment
Neurologija je u pitanju - tablete, ima neki američki proizvođač sa tim dejstvom al ne mogu kod nas da nadjem, a garant postoji i nekoj zabačenoj apoteci
Postoje i kod nas, uvozimo iz Makedonije (30kom. za oko 1.200 din ). Ne znam da li su to te iz Amerike ili Makedonci prave, ali ima ih i zvanično, po apotekama, ne samo po online prodavnicama koječega. Edited by uliks
Link to comment
Neurologija je u pitanju - tablete, ima neki američki proizvođač sa tim dejstvom al ne mogu kod nas da nadjem, a garant postoji i nekoj zabačenoj apoteci
Ove sto moja keva ima su narandzaste i pakovanje od 100 komada pogledacu kad odem do nje...
Link to comment
Vidi sad Mau, pa vrancuska kuhinja ima putera koliko voliš, od mirepoix do croissantes. Sad da jedeš minjon dnevno <_<
:(sve cu da izbacim sto ne valja. ja sam ovo shvatila ko izazov. mora mi holesterol biti na sredini dozvoljenog intervala na kraju oktobra. eto, sad cu malo da se takmicim sa krvnom slikom da vidim ko ce da pobedi.
Link to comment
Imam neke stare gvozdene novcanice, iz perioda 1890-1900, ima li to kakvu vrijednost, gdje bi se mogao raspitati...
gvozdene novcanice, nikad nisam cuo da to postoji biggrin.gif ok, mala sala, znam na sta mislis. vidi ovako, imas klub numizmaticara u bg ali su to ugrlavnom sve sajloci i secikese. pogledaj pa nadji na netu neki numizmaticki katalog pa po njemu viid sta imas. necu da te razocaram ali najverovatnije to sto imas ne vredi nista jer su u tom periodu kovane velike serije u celom svetu, ok, postoji mogucnost da imas kovanicu u maloj seriji ali bez kataloga i znanja o tome ne mozes znati. kada kazes gvozdene, da li mislis na srebro, bakar, legure, zlato? razlika je bitna smile.gif i koje zemlje su kovanice? srbija? neka druga drzava? kako bilo, nadji nekako katalog pa vidi. i jos nesto: ukoliko imas srece da posedujes neku kovanicu koja ima numizmaticku vrednost ne zaboravi da je tzv. puna numizmaticka vrednost samo za savrseno ocuvani primerak, svako ostecenje, ogrebotina itd obara cenu. Edited by Pontijak
Link to comment
Ne znam tačno sutra ću javiti tačno kad budem saznao, hvala svima na info do sada, možda je ipak neka od tih koje ste naveli.
NEURO B 12, a proizvodjac RICHLIFE. Potrebno je da imaju 1000mcg Be-a12 i da se otapaju u ustima. Pa ako neko negde naiđe na slično, nek javne na PM
Link to comment

Treba mi noga/postolje za jedan kraj sanka (staklena povrsina), hromirana i malo deblja. Trazio u Darexu i Agaciji ali imaju neke varijante za kancelarijske stolove koji se usravljuju u drvo, za spoj sa staklom moram naci drugo resenje... Btw, gde se nalazi famozni Home Depo u Bg? Google mi nesto ne pomaze po ovom pitanju... :blush:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...