Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

da li je neko video da kod nas imaju da se kupe one jednokratne krpe za brisanje poda ili prasine, sto pokupe mrvice, dlake i slicno u sebe i onda je bacis. videla sam da imaju one mokre, ali ne i ove suve.izgleda recimo ovako:335942745_tp.jpg

Link to comment
da li je neko video da kod nas imaju da se kupe one jednokratne krpe za brisanje poda ili prasine, sto pokupe mrvice, dlake i slicno u sebe i onda je bacis. videla sam da imaju one mokre, ali ne i ove suve.izgleda recimo ovako:335942745_tp.jpg
Ja sam kupila neke suve za brisanje prasine u DM-u.
Link to comment
gde da nadjem lasiks sto ga pravi ugasena jugoremedija? nema nidje gde sam ja gledala.
Ima u državnim apotekama. U Pop Lukinoj, na primer. Edited by uliks
Link to comment
bas lasiks? ne neka zamena?! idem ujutro da pogledam.merci bien!!!
Baš taj i ima ga i u Bul.vojv.Mišića i sigurno u još x državnih apoteka.

To su pakovanja od 10 kom. i možeš da kupiš - čak ti se više isplati nego da uzimaš na recopis. Kod nas i dalje može da se kupi kol'ko 'oćeš, pa ako je neko vezan/ubeđen da da mu samo remedijin odgovara, znaš šta ti je činiti. :)!!!

Link to comment
gde da nadjem lasiks sto ga pravi ugasena jugoremedija? nema nidje gde sam ja gledala.
Ima u državnim apotekama. U Pop Lukinoj, na primer.
e koga sam ja nasao da mi trazi b12 po parizu...:isuse:
Link to comment
Baš taj i ima ga i u Bul.vojv.Mišića i sigurno u još x državnih apoteka.

To su pakovanja od 10 kom. i možeš da kupiš - čak ti se više isplati nego da uzimaš na recopis. Kod nas i dalje može da se kupi kol'ko 'oćeš, pa ako je neko vezan/ubeđen da da mu samo remedijin odgovara, znaš šta ti je činiti. :)!!!

ima! ima! sad sam zvala..sutra cu da pohitam! puno, puno ti hvala!!!
e koga sam ja nasao da mi trazi b12 po parizu...:isuse:
cuti hanzo. rekli mi po apotekama da idem u unutrasnjost da trazim, pa sam pitala mrca a on, iskusni kardiovaskularni bolesnik iz unutrasnjosti, mi rekao da nema. ako laze koza, ne laze rog!
Link to comment
ovo je šta je registrovano od preparata kod nas, ali sad produženo dejstvo... ako misliš na retard oblik to ne fercera sa b12
A sta rade te tablete B12 nesto mi kevi doktor preporucivao...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...