Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

da ali nemam spajajuce povrsine. lici mi da bi neko 'varenje bilo resenje'. opet ne daje mi se mnogo novca za stari i neveliki televizor
Ja sam zalepio tako plasticnu posudu debljine obicne case za sok mislim da je bio neki "super-lepak" u pitanju
Link to comment
Ja sam zalepio tako plasticnu posudu debljine obicne case za sok mislim da je bio neki "super-lepak" u pitanju
Ако је то сполјни оклоп, мозе са унутраснје стране да се залепи ојацанје, и приде да се и унутраснја страна и ојацанје мало осмирглају да се повеца поврсина где лепак додирује материјал. Могло би се извести да буде јаце него сто је било пре пуцанја.
Link to comment
Nisam siguran da ima posepno da se kupi.A po meni verovatno je smaranje da se namesti.Ima recimo u onim Derma prodavnicama da se kupi komplet valjak bez platna , pa prema meri odseces drvo.Ima u nekim okvirnim merama...
Hvala veljo...Pembltone. :) Imaju jednu meru, 120cm.
Link to comment
Hvala veljo...Pembltone. :) Imaju jednu meru, 120cm.
Pa da to je valjda najduže pa onda režeš....Pazi kod merenja jer onaj limeni kraj se navlači na drvo tako da nemoj da dodaješ celu dužinu prstena na meru za drveni deo....
Link to comment

Gde se u Beogradu može nabaviti 3M Dual Lock, tj. ovo:dual%20lock%203m.jpg2331693_large.jpgMože i neki sajt za online kupovinu koji isporučuje u Srbiju po normalnim cenama dostave.Hvala!

Link to comment
u merkuru ima trista cuda tih raznih lepljivih traka, mozda ima i to...
Malo su i oni utanjili, ali su verovatno najbolje mesto za pogledati a i da pitaš da li će dobijati ubuduće....Postojale su pojedine radnje u gradu koje su prodavale Tesa asortiman pa je kod njih bilo u 3M traka, mada iskreno mislim da oni baš ovu teško da imaju...Lepljivu čičak traku imaju svi ali tebi verovatno treba ovo jače...
Link to comment
Malo su i oni utanjili, ali su verovatno najbolje mesto za pogledati a i da pitaš da li će dobijati ubuduće....
Pitao sam već u Merkuru, nemaju. Tražio sam i u desetak farbara do sad. Mrka kapa.
Postojale su pojedine radnje u gradu koje su prodavale Tesa asortiman pa je kod njih bilo u 3M traka, mada iskreno mislim da oni baš ovu teško da imaju...Lepljivu čičak traku imaju svi ali tebi verovatno treba ovo jače...
Da, čičak traka ne može da drži naročito veliku težinu. Ove 3M trake su odlična stvar, čudi me da niko nije to naručivao za maloprodaju. Možda zbog cene... mada vrede svaki cent.
Link to comment

Ne znam tacno o cemu se radi, ali Stylos ima dosta stvari od 3M, pa mozda sa njima proveriti ... Radnje u balkanskoj, 27. marta, nusicevoj, tc rodic,a verovatno na sajtu imaju telefone radnji.

Link to comment
To je to. Hvala!edit: prerano sam se obradovao... <_< Samo veleprodaja, ne veruju da može da se nađe igde u maloprodaji u Srbiji.
Ma standardna prica sa "zastupnicima" uvoze samo siguricu.....Ako nisu velike kolicine ne cimaju se...
Link to comment

mislim da je jednostavnije da zamenis bravicu, ja sam slican problem resio na buvljaku za smesnu lovu

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...