Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Gledao u Formaxu, 6/4 mm metar 200 kinti, ali ću ovih dana prvo da bacim oko kod Ilije i po tezgama, nisam stigao ovih dana...

Link to comment
nešto mi se čini da bi rasejani mogao da ima odgovor na ovo :lol:
Не, него имам потпитанје: засто му уопсте треба специјална глава? Ако треба само алат, онда је доволјно да понесе узорак завртнја и крене од дуцана до дуцана да надје клјуц. Ако је завртанј скроз отисао, онда не видим засто не би могао да се замени обицним.Тј док не видимо у цему је проблем, не знамо како моземо да помогнемо да се реси.
Link to comment
Lepo kaže čovek:
А то... нем' појма. Тј знам једно ресенје, али не знам да ли овде има то да се купи. За скуплје тоцкове на колима могу да се купе специјалне матице, које могу да се одсрафе само специјалним кљуцем.Сабацко ресенје је и да се глава завари за неки пимпек поред, па кад једном буде требало да се скида, обруси се и готово. У медјувремену стоји зафарбано па се не примецује.
Link to comment

To sto kod nas zovu toreks bi bilo resenje (mislim da se dosta koristi na mobilnim uredjajima).Mad sam u nuzdi odvrnuo jedan takav imbusom.Mislim da je to jedino pristupacno resenje...

Link to comment

Ljudovi, treba mi preporuka za dobrog bravara. U pitanju su sigurnosna vrata sa komplikovanijim ključem, dakle neko ko zna da radi sa tim, stara predratna škola stop.

Link to comment
bio sam ubedjen da sam ovo vec postovao :blink:klik
u, ovde ima još stvari koje mi trebaju. Hvala.Linda, više mi zvuči kao da ti treba lopov ali... npr Petko iz 29. novembra?
Link to comment

bravar Musicjednoj pickici od coveka je ispao moj tv navodno i sad imam razvalinu one plasticne kutije iza ekrana. kako to da spojim, ne fale komadici, samo popucalo po ivicama pa se kutija klimata i spada

Link to comment
npr Petko iz 29. novembra?
Ili "Alarm Elektronik", Takovska 29. Ja sam tu rešavao situaciju sa nekim prastarim, teškim, čudnim vratima...
Link to comment
bravar Musicjednoj pickici od coveka je ispao moj tv navodno i sad imam razvalinu one plasticne kutije iza ekrana. kako to da spojim, ne fale komadici, samo popucalo po ivicama pa se kutija klimata i spada
Imas sad ove razne lepkove henkel. bison....
Link to comment
Imas sad ove razne lepkove henkel. bison....
da ali nemam spajajuce povrsine. lici mi da bi neko 'varenje bilo resenje'. opet ne daje mi se mnogo novca za stari i neveliki televizor
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...