Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Eh... pristojnom. Venčava se induskinja sa našim čovekom ali neće serbian folk/pop nego nešto kulturiška. Sad ne bi tviter.
PA ovi sto sam hteo da preporucim tako dobro prase rok da je cudo jedno. E sad ja ne znam sta mu to kulturiska dodje uzmi neki kamerni kvartet, more kvintet pa nek ide zivot!
Link to comment

Ау... још није прорадила кафа. Почнем да читам негде из средине, ваљда нисам добро нанишанио почетак реченице...

PA ovi sto sam hteo da preporucim tako dobro prase rok da je cudo jedno. E sad ja ne znam sta mu to kulturiska dodje uzmi neki kamerni kvartet, more kvintet pa nek ide zivot!
... и онда се питам шта ће рок после доброг прасета.Па јес, кафостај у шољи је још увек висок. Беш форум, ни кафу не стижем да пијем.
Link to comment

Gde (u Beogradu) da nađem gumu za podvodnu pušku, tzv. lastikaču?Pomoglo bi i slikonsko crevo, poput onog za katetere (samo deblje), ili ono što ti kod lekara vežu oko ruke kad ti vade krv...Gde uopšte ima nekih prodavnica medicinske opreme, poput one koja se nekada nalazila pod stubovima u Kosovskoj, pre Borbe (sad je tamo neka banka)?

Link to comment

ima jedna na početku Palmotićeve ali neće ti biti od pomoći, imaš da kupiš u Merkuru na metar (tj. barem ima onaj na Karaburmi, ne znam jel ima svuda) samo je pitanje da li imaju pravi dijametar, ima nešto sitno koliko se sećam

Link to comment
Gde (u Beogradu) da nađem gumu za podvodnu pušku, tzv. lastikaču?Pomoglo bi i slikonsko crevo, poput onog za katetere (samo deblje), ili ono što ti kod lekara vežu oko ruke kad ti vade krv...Gde uopšte ima nekih prodavnica medicinske opreme, poput one koja se nekada nalazila pod stubovima u Kosovskoj, pre Borbe (sad je tamo neka banka)?
probaj u ribolovackim radnjama, tamo drze gume za pracke za hranjenje, elasticnije od tih medecinskih :)
Link to comment
traži tamo gde je oprema za bašte
Sad sam hteo da editujem i da pitam gde tačno da tražim, taj Merkur beše nešto ogroman :) Thanks! Edited by historian
Link to comment

Blah, nema u Merkuru ništa na tu temu, odnosno ništa rastegljivo... Moram da odem do ispod Pančevca, da prekopam one štandove za tu gumu za praćke...

Link to comment
Blah, nema u Merkuru ništa na tu temu, odnosno ništa rastegljivo... Moram da odem do ispod Pančevca, da prekopam one štandove za tu gumu za praćke...
kad si vec ispod pancevca pogledaj u carp-shopu, ilija jes' malo skuplji al' sigurno ima bolji izbor..
Link to comment
Blah, nema u Merkuru ništa na tu temu, odnosno ništa rastegljivo... Moram da odem do ispod Pančevca, da prekopam one štandove za tu gumu za praćke...
Једина ваљана гума за праћке је од старе гуме за бицикл. :традиционалиста:
Link to comment

Bilo je pre mesec-dva negde na PPP, ali ne mogu da nađem sad kad mi treba:Kako se zove sredstvo protiv komaraca - neka mast (repelent) mađarskog poregla bolja od autana, koju koriste ribolovci i ima je po ribolovačkim radnjama?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...