Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

veljo! otkud ti znas gde imaju da se kupe case za alkoholna pica?
Paaa zena mi ima vise od 18 god pa nju saljem u kupovinu meni ne daju na kasi da prodjem....
Link to comment

Imam gomilu A3 papira da skeniram sutra [preko 40] na usb. U Copy Centru je 15 din po strani, a mene zanima jel ima nedje jeftinije ? Gde ce me najmanje izudaraju ?Necu da puknem 600 dindzi, treba slat te stvari nazaj <_<

Link to comment
Jel zna neko gde ima u Srbiji da se primi vakcina protiv Malarije? Ili neki lek sa preventivnim dejstvom.
ko sto rece kelt, vakcina ne postoji. ja sam nekih 40 dana pio lek koga valjda nema kod nas da se kupi, zove se 'malaron'. nije mi pravio nikakve probleme. cini mi se da je on namenjen protiv kinin rezistentnog oblika malarije.... uostalom, nek pita u institutu 'batut'
Link to comment
A gde naci dobar martini?
boze pavle, pa to ko da pitas gde naci dobru koka-kolu ili smoki...to nije genericki proizvod tipa rakija ili svinjetina pa da pitas koji brend/mesara je dobra. a ja preporucujem martini rosato ili royale. vise volim te derivate iz martinija nego one obicne.
Link to comment

Gde kupiti kese za ženske čarape, na veliko, nešto slično kao što je na slici?Ne moraju imati samolepljivi sloj.kesazacarape.jpg

Edited by laki21
Link to comment
Уштекао, подесио за пола минута, и установио да нема никакву рндалицу - нема везе, написао сам себи нешто што пронађе све мрз фајлове на флешки, и дода им испред назива случајан осмоцифрени број. Пређе гигабајт музике за отприлике две секунде, могу да га пуштам кад хоћу, суперишка.
Дневников додатак на ово: то са прекрштавањем фајлова није помогло, јер овај иде искључиво по редоследу уписа, дакле чита директориј редом, непоређано.Доакао сам му тако што сам направио поддиректориј, преместио све фајлове тамо, па назад. Фајлови се нису ни померали, само су обрисана њихова имена из полазног директорија а уписана у поддиректориј; још једном то исто у повратку... али, пошто сам ово радио из Тотал Командера, уписивани су оним редом којим сам их видео... те је сад физички редослед једнак абецедном, што ми је и требало. Цела операција траје мање од минута за 3,нешто гигабајта мрз фајлова.Пали, иде :).
Link to comment

Ne bih pisao da nisu lekovi, ako nekog interesuje, apoteka u Sindjelićevoj na ćošku sa Niškom, iza Depoa, Beograd, većina lekova je dosta jeftinija nego u ostalim apotekama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...