Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Pa recimo do 50 evra.Ajd taman cu da odem da pogledam u Knez Mihajlovoj,nadam se da ne deru...previse.Hvala na informaciji.
Za reper ti može poslužiti i ovaj link, ima dosta modela koj upadaju u zadato ograničenje.
Link to comment
Gde ima snežna kugla da se kupi u Beogradu? Treba mi za poklon.kristalna_snezna_kugla%5B1%5D.jpg
videla sam juče u knjižari u dušanovoj jednu takvu crkvenu kuglu. knjižara je tačno preko puta one crkve na raskrsnici sa francuskom.doduše nije u kugli hram, nego ta obližnja, ali zato su na ovom postolju ugravine još neke razne druge crkve, sve šareno, šljašti, nije baš dostojanstveno kao ova sa slike. imaju još i kneza mihaila i pobednika.
Link to comment
Gde ima snežna kugla da se kupi u Beogradu? Treba mi za poklon.
Ima i u knjižari u Svetogorskoj, bliže Politici, sa suprotne strane od Ateljea. Ima i u drugim knjžarama po gradu, a verovatno i u Beoizlogu sa motivima Beograda. Ja sam pre 3-4 godine tražila te kugle za poklon i ono što mi je smetalo je loš kvalitet "snega"(100% kineskog). Kad ga promućkaš veoma brzo padne na dno. Verovatno da samo još u Beču postoje onakve kakve bih volela da poklonim. Ove jeftine u knjižarama koštaju oko 200-700 dinara zavisno od veličine. Ako kupujete deci, obavezno uzmite 2 komada. Jednu po pravilu razbiju posle dan- dva da vide šta je unutra, a potom plaču da im kupite novu.
Link to comment

jel u toj knjizari jos uvek radi bradonja, bio je prolsle godine, a taj mi prodao prvu skolsku torbu jos polovinom osamdesetih. znam da se familija podzapala, nekima se nije dopala a nije ni meni. ah secanja, nabijem vas.

Link to comment
jel u toj knjizari jos uvek radi bradonja, bio je prolsle godine, a taj mi prodao prvu skolsku torbu jos polovinom osamdesetih. znam da se familija podzapala, nekima se nije dopala a nije ni meni. ah secanja, nabijem vas.
Taj s bradom radi i dalje, deluje kao pristojan čovek. Mada, može biti da nisam dobro videla jer imaju čudno osvetljenje, kao da radi jedna sijalica od 40 W. Edited by halloween
Link to comment
jel zna neko radnju za umetnicko stopovanje? moljac mi gricnuo vintage haljinu koju mnogo volim, moram da je spasem.
bavili smo se timehttp://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=8078&view=findpost&p=715154ova pomenuta u srpskih vladara je u broju 56, zelenovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...