Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

A taman sam mislio da ćeš da me napušiš, jer ja zapravo nisam ni tražio karte tamo.Tražio sam sijalice za one MagLite baterijske lampe pa nisu imali...Dakle ako neko ima info gde se mogu naći dodatne sijalice za MagLite baterijske lampe bio bih zahvalan....
Idi na Maglite sajt tamo imas 3 uvoznika pa probaj redom. Moras znati koja je lampa posto su uglavnom razlicite sijalice. Ako ti je hitno a zaboravio si ili nisi znao, imas u zatvaracu ispod federa rezervnu sijalicu.Ja sam zimus spalio dve sijalice za solitaire i pokvario njega i jos jedan mini :) i ni jedan od ova tri ne uvozi rezervne delove iako ih proizvodjac nudi u slobodnoj prodaji.
Link to comment
Idi na Maglite sajt tamo imas 3 uvoznika pa probaj redom. Moras znati koja je lampa posto su uglavnom razlicite sijalice. Ako ti je hitno a zaboravio si ili nisi znao, imas u zatvaracu ispod federa rezervnu sijalicu.Ja sam zimus spalio dve sijalice za solitaire i pokvario njega i jos jedan mini :) i ni jedan od ova tri ne uvozi rezervne delove iako ih proizvodjac nudi u slobodnoj prodaji.
Naravno da sam i spalio i tu rezervnu <_< .Vidim da je jedan umiruci Europen ajd kontaktiracu ovog drugog...
Link to comment

Gde u Beogradu ima da se kupe Arena swimwear proizvodi a da je iole pristojan izbor i da nije u pitanju Intersport?Žestoko smara taj šibicarski manir srpskih "trgovaca" - nema šanse da naruče još onoga što su rasprodali dok ne prodaju ono što su naručili a niko neće da kupi jer je šajze.

Link to comment
Jel zna neko gde ima u Srbiji da se primi vakcina protiv Malarije? Ili neki lek sa preventivnim dejstvom.
mislim da se to pita u gradskom zavodu za zashtitu zdravlja ili u onom tropskom institutu. di su sad ovi profesionalci kad su potrebni?(bar sam ja za dete, za neke nestandardne, a ne-tropske vakcine pitala tamo, u zavodu, nekad, pa se kod njih i primalo)
Link to comment
mislim da se to pita u gradskom zavodu za zashtitu zdravlja ili u onom tropskom institutu. di su sad ovi profesionalci kad su potrebni?(bar sam ja za dete, za neke nestandardne, a ne-tropske vakcine pitala tamo, u zavodu, nekad, pa se kod njih i primalo)
Drugarica kuka vec neko vreme na to pa rekoh da pitam ovde. U Batutu su je poslali kuci i rekli joj da nosi dugacke rukave :isuse:
Link to comment
Jesi gledao kod Arene? Ima ponešto u svim radnjama, samo nema Glintićevih roze gaća.
Nisam, nemam pojma gde tamo ima sport shop. Ne tražim neku ekstravaganciju, hoću najobičnije jednobojne ćega u 2 varijante (jedne oblika à la Gli, ali bez kretenskih tekstura koje su svuda po rafovima, a druge kao šorc sa učkurom, takođe bez kretenizama i crteža/natpisa od pola metra), ali po jačim prodavnicama su ostali samo M i 2-3XL komadi, bagra nas prosečnih počistila sve redom normalne brojeve... Meh, uzeću sutra gde mi bude usput bilo šta što je iole okej.
Link to comment
Ima li ovde plivaca? Moze li neka preporuka za naocare za plivanje, koje ne seku kozu oko ociju i koje ne pustaju vodu unutra? (mogu slobodno da se magle, to ne smeta nista) Ove moje sam terala 10 godina a pre mene drugar koji je trenirao vaterpolo, neke "Rucanor" ali nisam nasla takve identicne, pa sam pametna kupila neko "Arena" govno od ~700din (bilo je i jeftinijih) pre nekoliko meseci koje mi useca predeo oko ociju i pusta vodu cim se malo razmasem.
uf, saću da pričam napamet ali mislim da ima dobrih modela u Intersportu. samo gledaj da imaju onu "penu" sa strane, ne gumu ili plastiku.
Drugarica kuka vec neko vreme na to pa rekoh da pitam ovde. U Batutu su je poslali kuci i rekli joj da nosi dugacke rukave :isuse:
Institut za infektivne i tropske bolesti
Link to comment
Drugarica kuka vec neko vreme na to pa rekoh da pitam ovde. U Batutu su je poslali kuci i rekli joj da nosi dugacke rukave :isuse:
nema vakcine protiv malarije. Ne još... Može da uzima antimalarike preventivno ali će malo da joj skoče enzimi jetre i još ponešto, dakle, dugi rukavi i repelenti.Kad smo već kod putovanja i vakcina - vakcine.rs Edited by Kelt
Link to comment

Malo mi je glupo sto ovo pitam,al ajde...Dakle,zeleo bih devojci da kupim sat za rodjendan,ali se uopste ne razumem u takve stvari,pa ako mi neko moze preporuciti neku radnju u Beogradu s pristojnim cenama.

Link to comment
Malo mi je glupo sto ovo pitam,al ajde...Dakle,zeleo bih devojci da kupim sat za rodjendan,ali se uopste ne razumem u takve stvari,pa ako mi neko moze preporuciti neku radnju u Beogradu s pristojnim cenama.
Koliko para se u tvom recniku zove pristojna cena :) Meni se recimo dopada nekoliko modela swatch satova i svako bi me vrlo obradovao da mi pokloni neki od njih :lol: Imas pristojno snabdevenu radnju u Knez Mihailovoj a cene variraju, imas i mogucnost da uporedis sa cenama u svetu pa eventualno narucis od neke dobre duse da ti donese cool.gif
Link to comment
Pa recimo do 50 evra.Ajd taman cu da odem da pogledam u Knez Mihajlovoj,nadam se da ne deru...previse.Hvala na informaciji.
Nisam odavno gledala cene u toj nasoj prodavnici ali mislim da nema nesto za 50e :( Malocas , sebe radi i ideje da razglasim sta mi treba za poklon :lol: pogledah cene u Nemackoj i Francuskoj, novi modeli idu od 38e, 50e su oni mnogobrojni u raznim bojama , 88e pa do 188 mnostvo modela, e sad od ponudjenog recimo nisam izuzev po boji nasla neki da mi se bas dopada, medju starim modelima je bilo vise , samo jedan i imam :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...