Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

i to sto kazes.ali gde da nadjem, uh, takav/toliki/te debljine rajfeslus? nekako se sve nadam da postoji neko ko radi s atakvim materijalima. ne znam.. :(

Link to comment

hm. nemam pojma ali moj tok misli ide ovako: postoji gomila onih koji iznajmljuju šatore za razne prilike, garant im neko i održava te šatore. imaš ih po oglasima onoliko, pozovi, šarmiraj onog ko se javi (što ti neće biti teško :) ) i reći će ti.ili idi na http://www.campingclubbelgrade.orgimaju i forum pa možeš i tamo da pitaš.

Link to comment
Europen valjda propada lagano od hapšenja vlasnika, ima neki pult u TC Ušće negde na spratu prodaje zipo upaljače, švajcarce mislim da ima i karte....
Pun pogodak, bio juče i kupio. Štand je Magic Mapov, ispred bioskopa, odmah pored pokretnih stepenica. Još jednom hvala za pravovremenu vest, ostalo je sasvim malo Pjatnikove robe, ima i nekih talijanskih karata koje su osetno skuplje.
Link to comment
Pun pogodak, bio juče i kupio. Štand je Magic Mapov, ispred bioskopa, odmah pored pokretnih stepenica. Još jednom hvala za pravovremenu vest, ostalo je sasvim malo Pjatnikove robe, ima i nekih talijanskih karata koje su osetno skuplje.
A taman sam mislio da ćeš da me napušiš, jer ja zapravo nisam ni tražio karte tamo.Tražio sam sijalice za one MagLite baterijske lampe pa nisu imali...Dakle ako neko ima info gde se mogu naći dodatne sijalice za MagLite baterijske lampe bio bih zahvalan....
Link to comment
A taman sam mislio da ćeš da me napušiš, jer ja zapravo nisam ni tražio karte tamo.Tražio sam sijalice za one MagLite baterijske lampe pa nisu imali...Dakle ako neko ima info gde se mogu naći dodatne sijalice za MagLite baterijske lampe bio bih zahvalan....
Imam ja dve koje sam kupio u Berlinu ali neće da rade sa mojom, pa ako misliš da će da pasuje... (jeste, neko se vraća sa normalnim suvenirima, a ja sa rezervnim delovima i kućnim potrepštinama)A planirao sam da vidim jel imaju u army shopu ali nikako da odem Edited by Kelt
Link to comment

Ima li ovde plivaca? Moze li neka preporuka za naocare za plivanje, koje ne seku kozu oko ociju i koje ne pustaju vodu unutra? (mogu slobodno da se magle, to ne smeta nista) Ove moje sam terala 10 godina a pre mene drugar koji je trenirao vaterpolo, neke "Rucanor" ali nisam nasla takve identicne, pa sam pametna kupila neko "Arena" govno od ~700din (bilo je i jeftinijih) pre nekoliko meseci koje mi useca predeo oko ociju i pusta vodu cim se malo razmasem.

Edited by I'm with the pilots
Link to comment
A taman sam mislio da ćeš da me napušiš, jer ja zapravo nisam ni tražio karte tamo.Tražio sam sijalice za one MagLite baterijske lampe pa nisu imali...Dakle ako neko ima info gde se mogu naći dodatne sijalice za MagLite baterijske lampe bio bih zahvalan....
Overi obavezno prodavnice baterija u Kondinoj i kod Kalenića, tamo su dve, a čini mi se da međ' ostalim imaju i rezervne sijalice. Jedna je "direkcija" prodavnice u Kondinoj i nalazi se pored Costa cofeeja, a druga je među onom gomilom kiosaka između Viške i garaže. Naravno, vredi pogledati i u Army shopu.Edit: ovi u Kondinoj imaju i sajt, a fontele je 3235533 i 2432594, taman da uštediš na đonu od cipela ako nemaju :) Edited by ajgor
Link to comment
gde u beogradu bi mogao da se zameni rajfeslus na satoru?ne treba mi klasicna krojacka radnja, ne rade to, pitala sam.
Na Dorćolu ima neki lik koji pravi tende za čamce i brodove po meri sa rajsferšlus (gde si PacejaH)zatvaračima. Kad može to, što ne bi mogao i šator. A ako ne uspeš uzmi neku čičak traku, možda prođeš i bolje
Link to comment

dao si mi najprecizniji odgovor do sada, a trazila sam ga na vise strana. na dorcolu, kazes? mozes li sad za nijansu preciznije- kako do njega? :) a sto se cicak trake umesto rajsferslusa- poslusacu te!hvala ti na odgovoru. ali stvarnooo!

Link to comment
Uvoznik Samsonajta je Stylos, imaju i neki servis koji popravlja tockice, bravice i sl, najbolje da ih zoves. http://www.stylos.rs/ser/kontakt.php
hvala :)već su me uputili na Stylos, odnela sam kofer...za slučaj da nekog zanima, cena zamene bravice (one glavne, najveće) je između 1.500,00 i 2.000,00 din. čeka se malo duže, oko 20 dana. stidim se kada se setim kakvu sam dramu napravila na arodromu zbog slomljene bravice, a iz Lufthanse mi, u znak izvinjenja, uplatili 10.000,00 din. uf, ne zam da li je pametno da ovo pišem...ako ovo čitaju u nemačkoj ambasadi, možda im jave, pa mi Lufthansa traži nazad razliku u ceni :unsure:
Link to comment
dao si mi najprecizniji odgovor do sada, a trazila sam ga na vise strana. na dorcolu, kazes? mozes li sad za nijansu preciznije- kako do njega? :) a sto se cicak trake umesto rajsferslusa- poslusacu te!hvala ti na odgovoru. ali stvarnooo!
dubrovacka s desne strane kad ides od cara dusana
Link to comment

Ako ima neko ko ne zeli da ide u nedelju na exit, a zeli da pomogne siromasnom forumasu da udje na doticni, rado cu doci po kartu gde god. PM

Link to comment
Na Dorćolu ima neki lik koji pravi tende za čamce i brodove po meri sa rajsferšlus (gde si PacejaH)zatvaračima. Kad može to, što ne bi mogao i šator. A ako ne uspeš uzmi neku čičak traku, možda prođeš i bolje
Шта фали, бољу реч немамо. "Патент затварач" је бесмислено, јер мора да има још десет разноразних патената за којекакве затвараче. Цибзар је мађарског порекла (zár - затворити, или основа тог глагола, дакле вероватно зип затварач ал' прочитан по немецки па онда једначен по звучности) и канда се тако каже само по Војводини (са све глаголом "зацибзарити"). Рајсфершлус се одомаћио, има томе ихај и четврт. Једино ми криво што га нисмо мало јаче прилагодили. А и згодан је за србовање - налазио сам "рахсфлејшус" и друге облике.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...