Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Treba ti ovo? Pun buvljak, Metro, Vero, itd
То емитује на неком таласу и онда то хватам на радију? Хм... делује мало око кере па на мала врата, а и простор испред упаљача је доста тесан, близу мењача. Пошто је то чудо и има ли неки линак на нешто техничкије од фотке. Башка... даљинац у колима? То можда за децу у трећем реду седишта. Не терам тенк, ово је обичан ситроен саксо.
Link to comment

Imas to za 4-5 hiljada, kung fu proizvodjaci, bez cd-a a sa radiom USB, SD i aux in ulazima. Uglavnom imaju i diplej da ga se postidi svaka seoska diskoteka.

Link to comment
То емитује на неком таласу и онда то хватам на радију? Хм... делује мало око кере па на мала врата, а и простор испред упаљача је доста тесан, близу мењача. Пошто је то чудо и има ли неки линак на нешто техничкије од фотке. Башка... даљинац у колима? То можда за децу у трећем реду седишта. Не терам тенк, ово је обичан ситроен саксо.
Ovo čudo funkcioniše kao mali odašiljač. Podrazumeva da imaš go radio u kolima i kad pogodiš frekvenciju hvataš ga kao stanicu. Ne mora sa daljinskim, blizu je menjača, istina, ali ima i neki zglob da se savije na gore/dole. Imao sam to i fino je radilo, iako konez daleko prostiji, ali imao je ulaz i usb, i za sd karticu i onaj okrugli kakosezvaše. Cena, sitnica, oko 10 evra bila, isto i na buvljaku. Samo gledaj da ima sve te ulaze da imaš više mogućnosti.Ovako nešto. Ne znam ništa drugo da objasnim, moje tehničko znanje dozvoljava samo da objasnim da staviš ovo­™ u ono™ i stvar radi.
Link to comment

ОК, нешто од овог ће да легне. Мали Кинез је згодан што не морам да вадим радио, а и незгодација са положајем може да се реши продужним за 12 волти.Радио у Србији ми је дозлопиздео много брже него у Америци, јер има или иста срања као и таморж, или су народњаци. Данас сам, веровали или не, враћајући се са баште слушао Густава Малера, узбудљиво а не нервира и не лупа глупости и не просипа пропаганду и нема реклама.Благодарим, сад знам шта да тражим.

Link to comment

Нашао, 1200РСД (дућан код другара, а мрзело ме да тражим даље - свратио док су ми радили кола). Упутство има 2 реченице, више ни не треба, нема га ни на мрежи. Ал' сам бар сазнао да се овај модел продаје и у Италији (обично роба за наше тржиште покрива још 4-5 источних тржишта и на западу немају појма о тим маркама).Уштекао, подесио за пола минута, и установио да нема никакву рндалицу - нема везе, написао сам себи нешто што пронађе све мрз фајлове на флешки, и дода им испред назива случајан осмоцифрени број. Пређе гигабајт музике за отприлике две секунде, могу да га пуштам кад хоћу, суперишка.Подесио на 107,2 јер сам на 107 нашао радио Фокус... ако цури сигнал у суседна кола, нек бар цури правој циљној групи.

Link to comment

Europenova radnja na Obilićevom vencu postade kafić, a ja ostadoh bez mesta gde je uvek bilo Pjatnikovih igraćih karata po pristojnoj ceni. Videste li ih negde drugde, izuzev u onom malom "Platou" gde se prodaju časopisi u Vasinoj - tamo imaju samo duple špilove sa reproducijama slika na poleđini? Ne daje mi se 1600 kinti za dupli špil,

Link to comment
Europenova radnja na Obilićevom vencu postade kafić, a ja ostadoh bez mesta gde je uvek bilo Pjatnikovih igraćih karata po pristojnoj ceni. Videste li ih negde drugde, izuzev u onom malom "Platou" gde se prodaju časopisi u Vasinoj - tamo imaju samo duple špilove sa reproducijama slika na poleđini? Ne daje mi se 1600 kinti za dupli špil,
Europen valjda propada lagano od hapšenja vlasnika, ima neki pult u TC Ušće negde na spratu prodaje zipo upaljače, švajcarce mislim da ima i karte....
Link to comment
Europen valjda propada lagano od hapšenja vlasnika, ima neki pult u TC Ušće negde na spratu prodaje zipo upaljače, švajcarce mislim da ima i karte....
Hvala, overiću.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...