Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ako hoću da dobijem građevinski nacrt svog stana (da ne premeravam sam) jel to mogu da izvadim u katastru ili opštini?
u katastru, ali lepo koshta.
Link to comment
tampax sa aplikatorom?
mislim da tampax ovde nema vec vekovima, a aplikator pogotovo! navodno ga prodaju oni sto uvaljuju olvejs, ali ja ne pamtim da sam videla. znachi, ob, bez aplikatora, to je tvoja sudbina u starom svetu!molim nazochne y hromozome da se uzdrze od nervnih slonova, necemo dugo diskutovat :P Edited by thermal bug
Link to comment
ako hoću da dobijem građevinski nacrt svog stana (da ne premeravam sam) jel to mogu da izvadim u katastru ili opštini?
možeš da dobiješ fotokopiju osnove svog stana u arhivu grada na novom beogradu (kod kružnog toka). plaća se neka taksa i fotokopiranje.
Link to comment
možeš da dobiješ fotokopiju osnove svog stana u arhivu grada na novom beogradu (kod kružnog toka). plaća se neka taksa i fotokopiranje.
ако је грађевинска дозвола послата у архив, ако је новија у архиви органа који је издао дозволу па је уз њу и пројекат (општина или град)
Link to comment
ako hoću da dobijem građevinski nacrt svog stana (da ne premeravam sam) jel to mogu da izvadim u katastru ili opštini?
nemoj
Link to comment
možeš da dobiješ fotokopiju osnove svog stana u arhivu grada na novom beogradu (kod kružnog toka). plaća se neka taksa i fotokopiranje.
ако је грађевинска дозвола послата у архив, ако је новија у архиви органа који је издао дозволу па је уз њу и пројекат (општина или град)
Ok hvala, samo da prvo utvrdim gde je. Valjda nije neka jeziva suma.Ghh, u arhivu nije pošto imaju online upit, a na sajtu opštine nema te stavke među ponuđenim uslugama. Jel da idem u deo za građevinske poslove i da tražim... kopiju plana jer mi treba za SketchUp? Jel imaju takvu uslugu? :) Edited by Kelt
Link to comment

Za arhiv moras da znas godinu gradnje (moze i priblizno), pozeljno je da imas jos neke inf. o zgradi (ko je gradio i sl.). Mislim da se čeka nedelju dana da nadju.Edit. Nisam siguran da im ovaj online upit bas radi, posto ne nalazi ono sto sam ja tamo vadio.

Edited by yabadaba
Link to comment

За кола, уместо радија, нешто што не хвата никакве станице, ал' прима флешку са мрз (eng: mp3) фајловима и има добру рндалицу (тј да их пушта заиста насумице а не да научим напамет која је следећа песма).Може и са некаквим минималним радиом, ако баш не може никако другачије. Увек могу да му не закачим антену.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...