Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

jel ima to da se kupi u bg?slusam i alternativne predloge...posto nemam zdravstveno osiguranje, bilo bi mi stvarno nezgodno da me ujede pas.
u maloj piramidi u blokovima bio anti hunt, ja ga pazario onomad. Gledao sam skoro da uzmem jos jedan, ali mi je prodavac objasnio da je od pre neku godinu zabranjena prodaja i ponudio nekakvu pistaljku koja ispusta tonove visoke(niske) frekvencije od koje psi beze, hteo da je isproba predamnom ali nesto nisam bio zainteresovan
Link to comment

Zajebano je sto se takve visokofrekventne pistaljke koriste i za dozivanje pasa pa ne bih se bas sa tim zezao i kupovao iste tako sa ulice.

Link to comment

pa nije bas na ulici lokal je u TC Piramida, dobijes fiskalni, a radnja je specijalizovana za vatromete i petarde <_<

Link to comment
jede mi se nesto od rabarbare (rhubarb) ili kako se vec zove. jel' zna neko na kojoj pijaci u beogradu da je trazim?
vidjala sam na kaleniću, ali jako retko. raspitaj se kod prodavaca, valjda će neko znati ko je prodaje. npr, pitaj onog prodavca koji ima uvek "egzotičniju" ponudu - srednjih godina, sed a jedno oko mu nije ok, tezga mu je u širem prolazu u delu pijace prema ribarnicama (ali ne kod njih nego gde je par tezgi samo sa najrazličitijim salatama)... možda je i on imao. srećno!btw, oprezno sa rabarbarom zbog oksalne kiseline
Link to comment
gde smo beshe ostavili onaj topic o shivenju i eklanju. imam 1 fenomenalan izvor da obesim, a numem nadjem gde :cry:
Eve ga na udešavanju, gde bi drugo :) , kačihttp://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=11421
Link to comment
vidjala sam na kaleniću, ali jako retko. raspitaj se kod prodavaca, valjda će neko znati ko je prodaje. npr, pitaj onog prodavca koji ima uvek "egzotičniju" ponudu - srednjih godina, sed a jedno oko mu nije ok, tezga mu je u širem prolazu u delu pijace prema ribarnicama (ali ne kod njih nego gde je par tezgi samo sa najrazličitijim salatama)... možda je i on imao. srećno!btw, oprezno sa rabarbarom zbog oksalne kiseline
znam na koga mislis, kod njega sam kupila jednom pre 2 godine, napravila teglicu dzema i od tada nista. a koja je fora sa oksalnom kiselinom?
Link to comment
znam na koga mislis, kod njega sam kupila jednom pre 2 godine, napravila teglicu dzema i od tada nista. a koja je fora sa oksalnom kiselinom?
koliko kao laik lošeg pamćenja "znam": ta oksalna kiselina vezuje kalcijum i tako nastaju kamenčići u bubrezima a otima ti kalcijum, da li samo iz drugih namirnica ili čak vuče iz kostiju. te oksalne kiseline inače ima u raznom povrću i voću, negde više negde mnogo manje, napr. spanać/loboda i jagode imaju više oksalata (btw, zato je neka priča da spanać treba ili baš ne treba kombinovati sa mlečnim proizvodima) a posebno se rabarbara ističe. sve ovo pričam po slabašnom sećanju, na netu možeš izguglati sa raznih strana o tome... evo prvi link na koji sam naletela http://www.rhubarbinfo.com/poison kaže da je u lišću veća koncentracija nego u stabljikama. opet se sećam da navodno kuvanjem se ne razgradjuju oksalati, samo treba piti više tečnosti i ne konzumirati uveče. btw, videla sam rabarbaru na kaleniću sigurno i na nekoj običnijoj seljačkoj tezgi pa sam se baš začudila, ne sećam se ni kad niti znam kad im je sezona.edit: čini mi se da je bilo i kod jugoslava na tezgi sa organskom hranom, pitaj njega! Edited by Lucia
Link to comment
Eve ga na udešavanju, gde bi drugo :) , kačihttp://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=11421
fala, obavila, ozivela.narode, gde ima da se kupi onaj pishtolj sto puca lepak? al da nije 100 dukata, naravno. i generalno, sta treba da znam o toj napravi, poshto sam odluchila da mi to treba, samo josh ne znam za shta ^_^
Link to comment
fala, obavila, ozivela.narode, gde ima da se kupi onaj pishtolj sto puca lepak? al da nije 100 dukata, naravno. i generalno, sta treba da znam o toj napravi, poshto sam odluchila da mi to treba, samo josh ne znam za shta ^_^
Код Кинеза, и по радњама где има алата.Разликују се само по температури коју треба да развију, и пречнику улошка. Из постојећег искуства, лоше лепи глатке површине, најбољи је кад има којекаквих рупица у које ће да се завуче на обе стране. Сам лепак ће теже да се одломи, али хоће да спадне ако није било тих рупица.
Link to comment

traze se patike, reebok, verovatno DMX model iz 1997 godine, nosili Djogani i Sladza u spotu skaci :lol: ....ozbiljno, nosio sam te patike ( nisam video od Djoleta :isuse: ) trajale mi 3-4 godine bez problema, uglavnom, trazio bez uspeha po net-u, ne mogu ni sliku da nadjem :mellow: ...boja crna, plitke, djon beli, kombinacija koza i platno...nema sanse da se setim kako se zvao model, u to vreme placene negde oko 140-150 DEM, najvise para sto sam ikada dao za patike i koliko se secam moje jedine reebok za sada....HELP ME :Hail:

Link to comment

ja sam jednom imao neke konvers duboke i video sam na fotografiji u politici da isti model nosi kondom maskota neke kampanje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...