Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

...posto nemam zdravstveno osiguranje, bilo bi mi stvarno nezgodno da me ujede pas.
a da nabavis i invalidska kolica da ne polomis nogu/ruku kojim slucajem? bolje spreciti nego leciti :fantom:
Link to comment
a da nabavis i invalidska kolica da ne polomis nogu/ruku kojim slucajem? bolje spreciti nego leciti :fantom:
ne razumem sta lupetas, a bas mi zao, jer je garant bilo nesto konstruktivno.
Link to comment

Vide li neko u Beogradu u skorije vreme rezervne nožiće za Vilkinson 3D/Diamond? Nema ih više po deemovima, lilijima, maksijima, verovima, ostade još samo mrkator neoveren. Opako mi ide na nježnik da ono što je uredno raspoloživo po wookoyebinama Britanije i ostalog dekadentnog zapada ovde tražim kao težak raritet.

Link to comment

Da li neko zna gde moze da se nadje mehanizam - feder koji ide unutar onih drvenih, valjkastih sipki, na koje se pricvrsti platno, koje sluze umesto roletni?

Link to comment
Vide li neko u Beogradu u skorije vreme rezervne nožiće za Vilkinson 3D/Diamond? Nema ih više po deemovima, lilijima, maksijima, verovima, ostade još samo mrkator neoveren. Opako mi ide na nježnik da ono što je uredno raspoloživo po wookoyebinama Britanije i ostalog dekadentnog zapada ovde tražim kao težak raritet.
Дежа ви. Тако је таморж нестао Жилетов (Џилитов? :)) са три оштрице кад су направили онај са четири. А таман сам потрошио оних осам комада што сам купио са држаљем. И онда укапирам да они мене зајебавају још од седамдесетих - како шта измисле, купим ново држаље, трошим то (јебитачним темпом од 1 бријања недељно, а бријем још мању површину него ти), док потрошим залиху, уложака више нигде нема, купуј ново држаље. За које ће опет у догледно време да нестане уложака.Те рекох море мрш бре, кога ви зајебавате? Отад сам срећан са најобичнијим бријалицама са две оштрице, оним за бацање. Издрже (код мене) 4-5 пута, потрошим једва 10 комада годишње, и не пиздим на произвођача. Уосталом, обложиорж сам то пре скоро пет година: Shaving, new and improved.
Link to comment
Da li neko zna gde moze da se nadje mehanizam - feder koji ide unutar onih drvenih, valjkastih sipki, na koje se pricvrsti platno, koje sluze umesto roletni?
Nisam siguran da ima posepno da se kupi.A po meni verovatno je smaranje da se namesti.Ima recimo u onim Derma prodavnicama da se kupi komplet valjak bez platna , pa prema meri odseces drvo.Ima u nekim okvirnim merama...
Link to comment

Poslednji put kada sam kupovao naocare (model: diopterski coroskop) Djindjic je bio premijer i Optika je jos uvek bila referentno mesto za kupovinu cvikera.Ovo sto sada imam na glavi izgleda kao nalaz iz poznog neolita i uskoro ce se raspasti. Gde danas skroman i radisan svet kupuje djozluke? Preferencija, jednostavni metalni okviri, poput onih sa mugshotova pedofila i ubica.

Link to comment

novobeograđani, da li još uvek radi ona optika kod fontane? ispalo mi staklo iz naočara za čitanje i razbilo se u paramparčad. trenutno koristim komšijine rezervne kupljene kod kineza. ne ide mi se do grada po ovoj vrućini, a kod fontane sam nekada popravljala naočare.hvala unapred.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...