Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Treba da fotokopiram ili skeniram kartonski šablon veličine 75x20 cm, u razmeri 1:1,i u 5, 10, 15 i 20% manjoj (proporcionalnoj) razmeri.Znači, na osnovu postojećeg šablona, treba mi još jedan isti takav, i još četiri komada, od 5-20% manji, na osnovu kojih bi se onda nadalje izradili metalni šabloni (to nije problem).Postoji li u Beogradu neka kopirnica koja to može da uradi? Odnosno, da može da kopira u razmeri A2, i da nakon toga mašina može da smanji kopiju o određenom procentu?Ili, da li negde postoji A2 skener, ali ne onaj koji provlači papire kroz sebe, nego kao ovi manji, gde se ono što se skenira postavlja na staklo, i onda vrši skeniranje? Nakon toga bih lako izvršio proporcionalno smanjivanje i ko će da odštampa.Hvala.
ima, u 27. marta. Prekoputa poštanske štedionice ili čega sad već (bivši SDK), kod autobusno/tramvajske stanice, ima kao nekakav plato sa kućicama-radnjicama. Na kraju tog platoa, najdalje od ulice, ima fotokopirnica Kleo, mislim da bi oni to mogli da ti urade. Klikni ovde.
Link to comment
ima, u 27. marta. Prekoputa poštanske štedionice ili čega sad već (bivši SDK), kod autobusno/tramvajske stanice, ima kao nekakav plato sa kućicama-radnjicama. Na kraju tog platoa, najdalje od ulice, ima fotokopirnica Kleo, mislim da bi oni to mogli da ti urade. Klikni ovde.
Fala, sutra zovem.
Link to comment
gde u beogradu moze da se kupi mace (pepper spray)?
Koliko znam, naš zakon ne dopušta civilima posedovanje ovakvih sredstava, pa se i ne nalazi u prodaji.
Link to comment

Tačno tako, zabranjen. Sestra dobila, kupljen preko, a čuo sam da ima na buvljaku ali može da se desi da je lažnjak neki opaki (da li je gore ako ne radi ili ako trajno oslepi) ali nisam nikada video.

Link to comment
A i inače običan mace za ljude, ne pomaže kod pasa. Za teranje pasa postoji poseban sprej.
jel ima to da se kupi u bg?slusam i alternativne predloge...posto nemam zdravstveno osiguranje, bilo bi mi stvarno nezgodno da me ujede pas.
Link to comment
jel ima to da se kupi u bg?slusam i alternativne predloge...posto nemam zdravstveno osiguranje, bilo bi mi stvarno nezgodno da me ujede pas.
Ne znam da li ima u Beogradu, ali ovaj:Dog Maceprodaju i u Massachusettsu. A znamo da je u Massachusetts-u sve zabranjeno.Pa naruči, ne košta puno.
Link to comment
jel ima to da se kupi u bg?slusam i alternativne predloge...posto nemam zdravstveno osiguranje, bilo bi mi stvarno nezgodno da me ujede pas.
ovde kodnas?zdravstveno bi ti mnogo pomoglo :)
Link to comment
ovde kodnas?zdravstveno bi ti mnogo pomoglo :)
bi, ali u medjuvremenu bi mi pomoglo i da imam spreman sistem odbrane od pobesnelih pasa, za svaki slucaj. a nesto ne vidim sebe kako mlatim psa motkom. neki sprej mi se cini kao mnogo finija metoda..
Link to comment
bi, ali u medjuvremenu bi mi pomoglo i da imam spreman sistem odbrane od pobesnelih pasa, za svaki slucaj. a nesto ne vidim sebe kako mlatim psa motkom. neki sprej mi se cini kao mnogo finija metoda..
Eeee novopecena novobeogradjanko......
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...