Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

možeš da natopiš duvan iz cigareta da odstoji u vodi, posle ispariš deo tečnosti da ce koncentruje, razblažiš malo ako je suviše gusto i staviš u prskalicu, deluje kao nervni otrov za bube...ali verovatno postoji i pametnije rešenje od ovog jang-trovač
a protiv crvenog pauka i drugih pauka? radi li? missim, ima tog duvana ko drva <_<mada ja ne zazirem od strahotnih hemikalija i pomora svijeta :wicked:
Link to comment
bilje na terasi valja tretirati protiv crnih bubica i belih vasi.znate li za insekticid koji je: - bezopasan ili minimalno opasan za kucne ljubimce? - dostupan u Beogradu?hvala unapred
2% раствор детерџента за судове, попрскати. Не бих рекао да убија, али разгони.
Link to comment
2% раствор детерџента за судове, попрскати. Не бих рекао да убија, али разгони.
eto! to je recept. jel ima neshto sa domestosom :D
Link to comment

da li jos uvek postoje one decije knjige koje su bile popularne 80ih, koje imaju vise zavrsetaka koji zavise od izbora koji citalac napravi?

Link to comment

Mislis, da li se jos izdaju slicne ili da li mogu da se nadju te stare? Trebalo bi da imam nekoliko komada u rotiteljskome domu.

Link to comment
Mislis, da li se jos izdaju slicne ili da li mogu da se nadju te stare? Trebalo bi da imam nekoliko komada u rotiteljskome domu.
zanima me da li se jos izdaju, a te tvoje smatraj zaplenjenim na neko vreme.
Link to comment
koje su to knjige, dajte primer?
Ja sam čitao jednu gde istražuješ himalaje, pa te pita da li hoćeš kroz pećinu ili preko lednika (u 1 slučaju idite na stranu 65 a u drugom 74 i tako),pa sretneš jetija... Edited by Vapad
Link to comment

Treba da fotokopiram ili skeniram kartonski šablon veličine 75x20 cm, u razmeri 1:1,i u 5, 10, 15 i 20% manjoj (proporcionalnoj) razmeri.Znači, na osnovu postojećeg šablona, treba mi još jedan isti takav, i još četiri komada, od 5-20% manji, na osnovu kojih bi se onda nadalje izradili metalni šabloni (to nije problem).Postoji li u Beogradu neka kopirnica koja to može da uradi? Odnosno, da može da kopira u razmeri A2, i da nakon toga mašina može da smanji kopiju o određenom procentu?Ili, da li negde postoji A2 skener, ali ne onaj koji provlači papire kroz sebe, nego kao ovi manji, gde se ono što se skenira postavlja na staklo, i onda vrši skeniranje? Nakon toga bih lako izvršio proporcionalno smanjivanje i ko će da odštampa.Hvala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...