Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

već te zamišljam sa leptir mašnom :lol: btw. obično ima u Zari u Ušću
Naravno, overiti i Nevena u Čika Ljubinoj, ne znam radi li još i ona kravatarska radnja na međuspratu u Kralja Milana, blok između stare skupštine i Londona.
Link to comment
u svakoj robnoj kuci u londonu. jel vise volis one unapred zavezane, ili one sto sam moras da zavezes?
Dolazim u subotu, ako hoces jednu ovakvu :D
Link to comment

gde u beogradu ili okolini može da se nađe čajnik? al baš za kuvanje vode, ne porcelanski, i ne električninešto ovakvo Stainless%20steel%20Tea%20Kettle_600.jpgnisam videla ništa slično na buvljaku u pančevu, a ne da mi se da rovarim po starim stvarima na starom buvljaku

Link to comment
gde u beogradu ili okolini može da se nađe čajnik? al baš za kuvanje vode, ne porcelanski, i ne električninešto ovakvo Stainless%20steel%20Tea%20Kettle_600.jpgnisam videla ništa slično na buvljaku u pančevu, a ne da mi se da rovarim po starim stvarima na starom buvljaku
Coin Casa - Terazije, Beogradjanka, Zira u Ruzveltovoj...obicno imaju lepe, ja imam jedan crveni odande
Link to comment
U Zmaj Jovinoj u Zemunu, odmah na izlasku iz pijace.Prodavnica čaša, tanjira, šolja i svega ostalog
Naravno, i svaka radnja koja drži "Metalčevo" posuđe, imaju sasvim pristojn emajlirane. Već godinama imama takav, lako se održava, uprkos ogromnim količinama kamenca u beogradskoj vodi.
Link to comment
zelim nabaviti jedan predmet koji se preko neta moze naci u americi. ako bih nasao nekog od poznanika da posiljku primi na svoju kucu, kolko kosta da on to posalje meni u srbiju i koji je nacin najbolji. kutija je mala - oko 5.2 oz.
Ако може да стане у коверат са мехурићима, онда обичном поштом, стиже за десетак дана и кошта (по ценама које памтим од прошле године - ваљда је поскупело отад, види usps.com) испод $10. Ако мора као пакет, до $20 отприлике за ту тежину (тј до 4 фунте, преко тога почиње дерачина).
Link to comment

Evo ovako.Zelim da napravim grafit na unutrasnjem zidu terase uz pomoc vektorske slike odstampane na hameru, od toga cu napraviti sablon za bojenje.Logican prvi izbor boje mi je autolak, a zanima me da li postoje jos neke sprej varijante.

Link to comment
Ovo + polikolor ili/i toneri, a pošto sad svaka druga farbara mućka boje po narudžbi, treba samo proveriti dal' hoće da ti naprave po 100 grama od nijansi koje te zanimaju...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...