Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

da li neko zna gde moze da se kupi onaj prsluk za camac,na naduvavnje ili onaj sa onim stiroporima?meni pada na pamet neki Metro ili Uradi sam..al ako neko mozda zna tacno..

Link to comment
kul,hvalaa u Novom Sadu..anyone? :unsure:
nazovi ove pa pitaj (ne daj da te ovaj ružni sajt uplaši):http://www.grosinox.co.rs/kontakt.aspx
Link to comment
partizanski film, mozda slovenacki, mozda se desava u sloveniji, mozda igra radko polic a mozda me i secanje vara, ima scena kad oni borave u nekoj kuci pa se jedan prikrade mladoj gazdarici od nazad i resi stvar sve lepeci testo\ kacamak koji je spremala po njenim dupetima. zna li neko o kom sef ilmu radi?
Šerbedžija je bio i ostao zaljubljenik u Živojina Pavlovića. Živojin mu je bio i ostao uzor i ideal u umetnosti. Veliki glumac je oduvek ostao ponosan na to što je na neki način bio Pavlovićev glumac.Saradnju sa njim započeo je kada ga je Pavlović pozvao da glumi glavnu ulogu u njegovom filmu ''Crveno klasje'' iz 1970, iako nije obožavao ono što je Šerbedžija do tada radio.U ovom filmu su svi glumci osim Radeta bili Slovenci. Šerbedžija je glumio Južeka Hedla, mladog komunističkog aktivistu koji se zaljubljuje u mladu devojku po imenu Tunika ali umesto sa njom, on stupa u seksualne odnose sa njenom navalentnom majkom Zefom, iako i dalje želi da bude sa Tunikom. Na kraju, svestan da je načinio pogrešne poteze i na privatnom i na poslovnom planu, u afektu ubija nedužnog čoveka i završava u zatvoru.
Link to comment
"Svetionik" na Adi, imaju i web shop, prsluci odokativno od 2 do 3k dinara...
kakav im je to e šop kad treba poseban program za njega :isuse: nego ova potraga me nešto navela da shvatim-da sam omatorilakada sam bila mala nikome ne bi ni na pamet pao taj prsluk za spasavanje a odrasla sam na Dunavu..išli smo sami na kupanje od 10te godine,plivali,penjali se na šlepove u pokretu..kad vidimo da dolazi neki nizak ili napunjen šlep a ide uzvodno,doplivamo do njega i popnemo se pa se vozamo malo uzvodno ili bezimo od radnika koji nas vijaju pa skočimo u vodu i spustimo se nizvodno..34526 puta nam se pokvario motor na sred Dunava pa smo veslali,one teške drvene čamce sa onim teškim drvenim veslima..pa oluje i talasi..svasta..ali nikad nisam bila dovoljno hrabra da ga preplivama sada trazim prsluk za spasavanje za 1 obični kajak pa još i na naduvavnje..misim,poštujem ja Dunav i taj prsluk je 1 komon sens..ali činjenica je da se omatorilo,jeste :isuse: Edited by ivy
Link to comment

Da li neko ima, ili poznaje nekoga ko ima kartu za ovaj white sensation koji je bio u bg? Sa tom kartom mogu da dobijem neki popust u telenoru. Hvala

Link to comment
pojas za spasavanj naslaa gde ima da se kupi frizbi? :unsure:
Viđao ja neke fensi, kao gumirane, sa otvorom u sredini i štatijaznam čime još, uglavnom po raznim Najkovima, Ribocima i Intersportovima...edit: vidi ovde Edited by fanjo
Link to comment
Viđao ja neke fensi, kao gumirane, sa otvorom u sredini i štatijaznam čime još, uglavnom po raznim Najkovima, Ribocima i Intersportovima...edit: vidi ovde
aaaaa kakav saaajt :Hail: ima i hiki sek koji zelim i jos gomilu stvari koje zeeliimmm :) :) hvala,hvala,hvala :wub::Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...