Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Pa onda mogu i sam da narucim <_<
mozes, ali strahujem da ce te odrati carina, pa ce ti dara ispasti skuplja nego mera. ja za ovakve prilike imam druga u sloveniji, gde se ne placa carina na iznose do 150 eura. uvek ima neko ko ide il se vraca iz slovenije.
Link to comment

:)Trenutno sam u BIH, ovde carina ne postoji. Najveca posiljka mi je kostala nekih 300e i naplatili su samo 4.5 evra za neki carinski pregled.Bice da je Amazon rjesenje... a ja ih otpisao u startu posto sam mislio da ce smarati sa Paypalom kao Ebay.

Link to comment

čisto kao informacija:u višnjićevoj više ne postoji prodavnica savačega od kovanog gvožđa. parir na izlogu kaže da se lokal iznajmljuje.kome treba nešto od kovanog gvožđa:slučajno sam naleteo na jedan mali, skoro nevidljiv lokal u miloša pocerca izmeću sarajevske i kneza miloša. ako je zaključana, sledite uputstvo na vratima.

Link to comment
Gde ima da se kupi/naruci fedora sesir ? ( pozeljno u beloj boji, sa crnom trakom )gray-fedora-hat.jpg
Почивша фабрика шешира у Зрењанину још увек распродаје свој магацин. Оно што сам себи узео је тамније (један мрк, један тегет) и нешто ширег обода од праве федоре, ал' пошто су из одмах нашли то што сам тражио, нисам ни гледао даље. Може бити да имају свашта.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...